Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik egyedülállóként teljesen elveszettek, céltalanok voltak, s miután szerelmesek lettek, több mindenbe belevágtak és sikeresek lettek?

Figyelt kérdés
Tényleg ennyit számíthat, ha szeret az ember valakit és szeretve érzi magát?
2014. júl. 7. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze mert támogatják egymást, kitartanak egymás mellett.. erről szól a párkapcsolat, nem?
2014. júl. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 C0r3 ***** válasza:

na akkor jön a story :D Készüljetek fel. Kezdjük egy 13 éves sráccal. Amit tudni kell róla: Mindenki lenézi, egy barátja sincs, minden szünetben kockul a telóján, suli után egyből hazamegy, játékokat szerkeszt.

Általános iskola vége, végigszenvedte ügyesen.

Jön a gimnázium. Akkor született meg az a döntés, hogy ez nem mehet így tovább. Elkezdett gyúrni, rendszeresen futni (amúgy sem volt kövér), elkezdett kommunikálni, intelligensebb lett, sokat olvasott, és ha mást nem is, azt elérte, hogy jól érzi magát a bőrében. Sose volt csúnya, és nem is azzal volt soha problémája.


Na ez a történet én vagyok. Most 16 (mindjárt 17 vagyok)

Nem mondom, hogy istenien nézek ki, de büszke vagyok magamra, komolyan mondom. A saját általános iskolai osztálytársaim nem ismernek meg az utcán.

2014. júl. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 C0r3 ***** válasza:
#2 vagyok. Kihagytam a motivációm. Az egészet azért kezdtem el, mert szerelmes voltam egy lányba. A végére az lett belőle, hogy szimplán egészséges akarok lenni :D A csaj meg hidegen hagy, de löketnek jó volt.
2014. júl. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt a butaságot neveli a modern emberbe a média, a kultúra, a Disney filmek, a romantikus filmek, romantikus regények, stb.


Különösen ha férfi vagy, akkor igaz, hogy abszolút rossz és téves úton járó gondolkodás számodra az, hogy a szerelmet valamilyen nagy megváltásnak tartsd.

2014. júl. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!