Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A csaj lépett először! Ez egy...

AnAN-as kérdése:

A csaj lépett először! Ez egy jel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van az osztályunkban egy csinos lány, aki régóta tetszik, és ma megkért, hogy segítsek neki matekból, mert ő nem érti, én meg jó vagyok benne. Sokan értik még a matekot, akár lányok is az osztályban. Hogy-hogy engem kért meg? Ismerkedni akar, vagy csak tanulni? Még csak a suliban tanulunk, de ajánljam fel, hogy elmegyek hozzá tanítani, hogy átmenjen a vizsgán? Vagy hívjam át? Sürgős, mert hamarosan továbblépünk az anyaggal, és ha addig nem lesz semmi, akkor lepattinthat. 15/f


Fúk és lányok véleményét egyaránt várom:

Fiúk, ti mit tennétek?

Lányok, ti is ezt tennétek, ha bejönne valaki?


2014. okt. 13. 15:17
 1/4 Csak egy Jack gazda válasza:

figy én lány vagyok habár 14 nembaj nincs jelentősége

szoval ha bejön neked és megkért teged vaszleg szimpinek tart. én a helyedben gyorsan lépnénk öcsém mielőtt kifutsz az időből. hívd át vagy menny át (ink hívd át) és tanítgazsd :) utanna ha végeztetek ne engedd el vagy ha mennie kell akk kísérd haza :) nemtom hogy van ez nálatok órák itán mikor mentek haza írd meg talan több tippet took adni:) de ne hagyd annyiba :)

2014. okt. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Indulj ki abból, hogy már az is jó, hogy a jó csaj társaságában több időt tölthetsz. Ha a csaj esetleg nem is vágyik rád, akkor is azért választott, mert tudja hogy felkészült vagy, és nem vagy nyomi sem (akivel presztízsére nézve ciki lenne neki időt töltenie). Srácot csaj helyett valószínűleg azért választott, mert még legjobb barátnőnek is teher felkészületlen barátnőjét ingyen tanítania, addig srácnak egy jó csajt ingyen tanítani is boldogság.


Egy-két suliban tartott óra után mondhatod neki, hogy neked kényelmesebb lenne otthon vagy náluk. Azt hogyha bejössz neki, onnan látod, hogy ő is figyelmes lesz veled. De ha nem, akkor is csak nyersz azzal, hogy növeled a rutinodat a csajokkal való kommunikációban, és ha egy jó csaj közelében többször látnak, akkor más csajok szemében is kívánatosabb leszel.

2014. okt. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Oké , köszi. És ha esetleg még valami más tanáccsal/ötlettel előtudtok állni egy újabb információ alapján, akkor ne hagyjátok annyiban:

Újra és újra engem kér meg más-más tantárgyakból is. Például töri és föci tanár is lettem egyszerre. Ez nekem gyanús!

2014. okt. 30. 14:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Már írtam, következő lépés az, hogy rábeszéld, hogy ne a suliban tanuljatok.
2014. okt. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!