Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyetemista lányok, fiúk!...

Egyetemista lányok, fiúk! Van, hogy úgy jön össze, hogy egy társalbérletben egy lány és egy fiú lakik, akik azelőtt nem ismerték egymást?

Figyelt kérdés
Most fogok hamarosan albérletet keresni, és kíváncsi vagyok, hogy szokott-e így lenni. :P
2014. okt. 13. 17:14
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nem ilyen sosincs, fizikailag lehetetlen.
2014. okt. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem mert az ilyen nyomi pasik azt hiszik ha együtt laknak egy csajjal, majd csak összejon a szex.
2014. okt. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy nyomi vagyok és ki mondta, hogy szexet akarok?

Arra voltam kíváncsi, hogy lányok felvesznek-e fiú társalbérlőt.

2014. okt. 13. 17:52
 4/12 A kérdező kommentje:
...mert mondjuk nem laknék együtt egy mocskos disznóval, aki részegen és büdösen jön haza, széthányva a berendezésemet, aki csajokat hoz fel. Elnézést, hogy kulturált ember vagyok és, hogy többre tartom a nőket.
2014. okt. 13. 17:53
 5/12 anonim válasza:

LoL LoL LoL.

Rohadt egyértelmű a kérdésedből apukám, hogy potyapunciban reménykedsz.

Nem fog összejönni, ne is álmodozz, marad a jobb kezed.

2014. okt. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehetséges, és főleg akkor, ha a tulaj nem lakik a lakásban. Akkor kiadja bárkinek, aki nem tűnik zűrösnek. És ha tényleg kulturált vagy, a lányoknak sem lesz veled bajuk. Amúgy az ilyen társbérletekben jobb helyeken adnak külön szobakulcsot is, hogy zárhasd a szobád.
2014. okt. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm #6 a normális válaszod!
2014. okt. 13. 18:15
 8/12 anonim ***** válasza:
Simán. Nekem is volt 2 lány szobatársam (egyik egy hónap után ment, másiknál 1 hónap után mentem :D), meg most is van lány lakótársam, bár vele nem egy szobában vagyunk, ismertem előtte, s most megy (:D).
2014. okt. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jót nevettem, köszönöm! :DD
2014. okt. 13. 18:44
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem erről csak az a véleményem, hogy nem a nemtől függ, hogy valaki igénytelen-e. A mostani lakótársam (lány vagyok, ő fiú. De mi ismertük egymást előtte is), szóval övé a lakás és előtte is mindig lány albérlői voltak. Hát mesélt cifrákat, ne hidd, hogy minden lány egy tündér. Nem mosogattak, nem takarítottak, mindig azon ment a nyavajgás, hogy felhozhassák a lakásba a pasijukat, igaz tudtommal nem hánytak össze semmit, de ha főztek akkor nem pakoltak el maguk után. A lakótársam takaríthatott utánuk. Volt, hogy 3 hétre elutazott és a két lány (3 szobás a lakás, kettőben lakik 1-1 lány, a 3.-ban ő) egyáltalán nem takarított. A sötét padlón is meglátszott a kosz.


Korábban fiú bérlői voltak. Azért mondok hol lakótársat, hol főbérlőt, mert ő a tulaj, de ő is ott lakik. Szóval a lakótársam azt mondta, hogy már elgondolkodott, hogy inkább fiúkkal kellene mégis lakni, mert közöttük több tartott rendet. Bár kis frissítés, hogy úgy tűnik nem lesz 3. lakótárs, mert nagyon jól működik az együttlakás kettőnk között és úgy tűnik, hogy ketten maradunk és a harmadik szoba lakó nélkül marad :)

2014. okt. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!