Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Akkor minek számítok, ha...

Akkor minek számítok, ha fészbukkon átlagos vagy csúnya csajok nyomulnak rám, nem is egy?

Figyelt kérdés
2014. okt. 13. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Fiúnak.
2014. okt. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 fahéjas Alien ***** válasza:
100%
Vigyázz, mert különben a statisztika lesz a végzeted.
2014. okt. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
mázlistának :d
2014. okt. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát átlagos srácnak akinél esélyt látnak a csúnya csajok is
2014. okt. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rád legalább megy valaki.
2014. okt. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam jobban kinézőnek.
2014. okt. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát engem már inkább idegísít, hogy egy kövér nagy darab meg egy férfias arcú nem vonzó lapos csaj írosgat folyton, alig lépek fel és már szinte zaktlatnak. PLusz mg nekik áll feljebb, ha nem írok vissza rögtön. MIntha nem tudnák, hogy nem jönnek be, kaphatokén szebb csajokat is, már volt rá példa. Olyan szép csajjal dugtam már, hát ezek hozzá képest mint ha fiúk lennének. Szóval ne irigyeljtek, ez nem olyan jó. Szerencsére vannak tűrhetú kinézetű csajok is, akik nyomulnak rám, hála az égnek, de ez a kettő már idegísítő is mondom, valaki viheti, ha gondolja. XD
2014. okt. 14. 00:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Én nem irigykedek. :D Ronda vagyok, de én is voltam már jó csajjal, csak éppen a belemet ki kellett dolgozni érte.
2014. okt. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A szépekért nekem is vért kell izzadni.
2014. okt. 14. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!