Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miert van az, hogy a legjobb...

Miert van az, hogy a legjobb beszelgetopartner lanyok, akikkel minden tok jo hosszabb idon at, a legaljasabb modon kepesek felszivodni? S eldobni akar egy szakadt neylon zacskot?

Figyelt kérdés
Kemeny onzes, es leszaromsag jellemző...
2014. okt. 14. 00:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sajnos van ilyen, szerintem mindenki volt már zacskó.
2014. okt. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ismerem jol ezt a fajtat.
2014. okt. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mert értetlen vagy.
2014. okt. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem csak te érezted hogy jól elbeszélgettek vagy csak rád unt ez ilyen beszélgetésből nem lehet jól lakni.
2014. okt. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Biztos csak en, amikor fel evig minden nap orakat toltuk.
2014. okt. 14. 00:26
 6/12 anonim ***** válasza:
Mindannyian átéltük ezt. Természetesen az ok az, hogy csak számodra jó a beszélgetés, levelezés stb., közben neki nem tetszik. Aztán ezt nem is mondja, hanem inkább lelép, mert úgy könnyebb.
2014. okt. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
En akartam tobbet, talizni is. O neki eleg lett volna a netes levelezés, elenere h csodasnak tartotta. Valszeg nem akart tobbet. Erre tudok gondolni.
2014. okt. 14. 00:34
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak jó beszélgető partnernek tartott. Lehet, nem volt kinek elmondania amit neked írt. Lehet, "unatkozott" és lekötötted. Lehet nem mer közel engedni magához. Sok oka lehet.
2014. okt. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bizony, bosszantó tud lenni. Nekem is volt 2-3 ilyen esetem. Az egész életpályájukat, családfájukat ismertem A-tól Z-ig, és ők is viszont. Mindent tudtunk egymásról, nagyon tetszett, hogy tudunk egymásnak lelkizni a sok hülyéskedés mellett, aztán egyszercsak leléptek szó nélkül. Soha sehol nem tudtam utána már velük beszélni. Ez van hapsikám, tedd túl magad minél hamarabb mindegyiken, s sose vedd egyik nőt se komolyan. A mai nők sokéves házasságból is kilépnek úgy, hogy előzetesen semmi jel nem utalt a problémákra. Lépj tovább, nem kell ezekkel foglalkozni.
2014. okt. 14. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A fiúk is ilyenek. :(
2014. okt. 14. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!