Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak én undorodom attól, ha...

Csak én undorodom attól, ha egy felajánlható gesztust szó szerint elvár egy nő?

Figyelt kérdés

Ezer számra olvasni ilyet utoljára egy itteni kérdésben láttam:


"egyébként az első mozit a fiúnak kell fizetni

Szóval elhív és fizet. Ez a korrekt így,hisz ez a fiú dolga az első alkalmakkor"



Ahelyett, hogy egyenlően állna hozzá mindkét fél, a férfi már első alkalommal költsön mindenre. Elvégre a nő megérdemli. Elvégre a nőnek alanyi jogon kijár. Ez az elvárás, a követelés számomra gyomorforgató. Ha egy lányt szeretnék meghívni, mert úgy érzem, hogy akkor és abban az adott pillanatban nekem jobban esik gálánsnak lenni, azt lehetne normálisan is kezelni, megköszönni és örülni a gesztusnak... De ezt elvárni és alapvetőnek venni?


Ha fele-fele fizetünk, akkor azon megsértődni, sőt egyenesen bunkóságnak venni?


Később pedig csodálkozik mindenki vagy panaszkodik arról, amiért egyenlőtlenek a kapcsolatok, amiért csak a férfi tesz erőfeszítést míg a nő cseszik bármiben is korrekt partner lenni. amiért nagy kegyesen hajlandó mindarra, amiben egy párkapcsolatban magától értetődőnek kéne lennie. Hiszen ő kivételes, ő érte teperni kell, ő a másik felett áll. És persze, egyértelmű, nem az első randi első fizetési alkalma a lényeg, mert ez bagatell lenne önmagában. A lényeg itt az elvárás, mert ez nagyon jól jelzi a későbbiekre nézve, hogy az adott nő fejében mennyire torz és eltolódott értékrend él.


Elvárás lett az, aminek csak felajánlható gesztusnak kéne lennie. Hiszen nektek ez jár...


2014. okt. 15. 11:49
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
60%
Pofámról leégne a bőr, ha egy csajt elhívok valahova (ahova egyébként nem ment volna) és nem én fizetek.
2014. okt. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 RRR ***** válasza:
63%
és ha hazaviszem akkor az aznapi kéró rezsibe is szálljon be, nem????
2014. okt. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
75%

én nem várom el ...

sőt ált az első pár randi nem is engedem h fizessen a pasi bármit is !

2014. okt. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

Miért, mert szívességet tesz neked azzal, hogy kegyeskedik megjelenni? Ez hol kölcsönös akkor?

Érzed egyáltalán, mennyire áthatja az emberek gondolkodását ez az alá-felé rendelés?

2014. okt. 15. 11:55
 5/37 anonim ***** válasza:
95%

Én a fele-fele verziót szeretem. Rögtön ki is jelentem még mikor elhív, ha nagyon ragaszkodik hozzá akkor hagyom, hogy fizessen. Nekem jobb felezni...

20/N

2014. okt. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
65%

Ez nem alá-felé rendeltség. Én kellemetlenül érzem magam, ha nem én fizetek. Sokszor ellenkeznek, de nem hagyom magam.

Ha akarok valamit a nőtől, akkor nem abba a 2000 Ft-ba fogok belerokkanni.

2014. okt. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
62%
kérdező, neked soha nem lesz barátnőd :D
2014. okt. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim válasza:
93%
Soha nem vártam el, hogy a pasi fizessen. Fizetésnél mindig előveszem a pénztárcámat én is, és ha ragaszkodik hozzá hogy ő fizessen, akkor a következő alkalommal én fizetem a teljes összeget.
2014. okt. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
59%

Nézd, ha elsúő randi és én hívom el a lányt, alap, hogy én állom a cekket.

Az már más, ha kapcsolatba lépünk. Akkor már megbeszélendő, hogy egyszer ő, egyszer én fizetek.

2014. okt. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
53%
Én legtöbbször meghívom őket, de folyton mártírkodnak, hogy fizetik a részüket. Nem ellenkezek, olcsóbban megúszom a randit. :D
2014. okt. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!