Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azzal hogy lefogytam és...

Azzal hogy lefogytam és gyúrok úgy könnyebben találok barátnőt?

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya,de amikor kövér voltam akkor elég gátlásos,félénk önbizalom hiányos voltam,de most hogy lefogytam és gyúrok van önbizalmam és jobban érzem magam a bőrömben.Gyakran olvastam hogy aki önbizalom hiányos az először magával elégedjen meg,szóval ez miatt tettem fel a kérdést.
2014. okt. 15. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
igen, a felszínesek között biztosan könnyebben fogsz találni :)
2014. okt. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen egyes, a normális csajoknak aztán TEEELJESEN mindegy, hogy egy dagadt disznó vagy, vagy egészséges férfinak nézel ki. Gondolom neked is mindegy nőben.
2014. okt. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen ez a kulcsa a dolognak... A csajoknak csak a külső számít! Ha az jó lesz barátnőd!
2014. okt. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2 # de egy undorító nő lehetsz te! Te is a külső alapján keresel ugye? Aki meg nem tetszik azt besorolod zaklatónak?
2014. okt. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Minden lánynak csak a külső a fontos. Ha jó lesz a külsőd, a lányok fürtökben csüngenek majd a farkadon. Ha ronda vagy, akkor semmi esélyed. Így működnek a dolgok.
2014. okt. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Férfi vagyok :) De maradjunk már a realitás talaján, hogy a fenébe ne lenne egy egészséges testű embernek több esélye, mint egy elhízottnak? Egyáltalán, mi ebben a felszínesség? Azért alapvető szexuális lény mivoltunkat ne tagadjuk már meg, ne mondd, hogy te egy kövér, ápolatlan nővel ugyanolyan szívesen lennél, mint egy vékony, csinossal.
2014. okt. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Soha nem értettem miért kell rögtön a nőket olyasmivel vádolni, hogy nekik csak a külső számít. Szerintem ez teljesen egyértelmű, hogy mindenki a másik külsejét látja meg először és amíg nem ismeri más alapján nem is tud dönteni.Nincs azzal semmi baj ha a nőknek és ugyan úgy a férfiaknak is a külső számít a legelején.

Férfiként mondom, hogy egy kövér ápolatlan nőhöz soha nem mennék oda ismerkedési szándékkal viszont egy csinos ápolt nőhöz minden további nélkül. Ne hazudjunk még saját magunknak is, ne várjuk már el a nőktől hogy ők másképpen viselkedjenek mint mi.Ugyan úgy mint az élet más területén ha akarsz valamit tegyél érte.

2014. okt. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Persze. Habár nem minden lánynak jön be a túlságosan kigyúrt pasik... Ez rám is igaz.
2014. okt. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Ugyan úgy mint az élet más területén ha akarsz valamit tegyél érte."


Egész életemben csak tettem érte, tanultam és döglöttem a 4 fal között míg a többiek buliztak. Most 25 éves vagyok, se bnőm nem volt még, és sz@r állásom is van sz@r fizetésért, pedig nyelvet beszélek, szakmámban is jó vagyok, és nem vagyok egy okádék kinézetű. Ja igen, aki kint bulizott, annak jó munkája van és felesége, na meg a többségnek már gyereke is.



ennyit arról, hogy tegyél érte! bla bla bla, marhaság!

2014. okt. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#7 vagyok.


Én is 25 vagyok, jövőre szeretném kezdeni a főiskolát ha felvesznek, amihez még kell egy tárgy amiből érettségiznem kell. Soha nem akartam bulizni menni, most érzem, hogy jó lenne. Nem érzem magamat idősnek mert fiatalabb csoporttársaim lesznek remélhetően ha bejutok.

Ha jó vagy a szakmádban és nyelveket is beszélsz akkor miért nem próbálod meg külföldön, leírásod alapján nem vagy megkötve hogy maradnod kelljen.

2014. okt. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!