Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért nem tudok megváltozni,...

Miért nem tudok megváltozni, hogy könnyebben ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Eléggé romantikus típus vagyok szeretek a kiszemelt lány kedvében járni nem tudok senkivel sem bunkóskodni főleg ha az illető teszik is, de tudom h a mostani lányoknak a vagány bunkó stílusú pasik jönnek be, kezdek letenni arról így 1,5 után h nekem újra nőm legyen, pedig eljárok szórakozni meg ismerkedek meg minden, ja és nem veszem göcsösre a dolgot de szar így 1,5 év után h még csak egy kis kavarás sem jött össze :/

Úgy érzem a lányoknak nem kell az olyan pasi mint én...


23/F



2014. szept. 25. 00:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sorstársak vagyunk! Egyszerűen nem lehet semmit sem elérni kedvességgel és kulturált udvarlással.
2014. szept. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
énis ilyen vagyok, még egy normális kapcsolatom nem volt még :/
2014. szept. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A lányok sem egyformák, nem szabad feladni. ;)
2014. szept. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én meg nem érthetem, hogy miről beszél itt mindenki, hogy a lányoknak csak a bunkók kellenek... Az én környezetemben (azok közül, akiket normálisnak tartok), nem kellenek bunkók, sőt, ki is nevetik őket...

Lehet, hogy azzal van a baj, hogy olyan lányoknál próbálkoztok be, akik maguk is olyanok, hasonlóak ahhoz a fajta pasihoz, akivel összejönnek: megérdemlik egymást...

Általában ezek az agyonsminkelt, rajzolt szemöldökű kategória... Talán csak őket veszitek észre, mert ők harsányabbak és hivalkodóbban öltözködnek.


Én speciel szóba se állok olyannal, aki nyomulós és bunkó... Már ránézésre is kiszűröm ezt a réteget.


18l

2014. szept. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt még barátnőm, kapcsolatom SOSEM a 22 évem alatt. Egyszer sem.. Pedig én is kedves ember vagyok szerintem, sőt még aki tetszett lány is még adtam neki virágot is meg ilyenek még se. Én úgy látom a lányok azok az ilyen fiúkat akiik kedvesek, érzelmesek, stb nem érdekli őket. Az olyan fiúk akik bunkóak. nagyképűek, megcsalják őket azokat a fiúk után mennek a lányok. És utána meg itt is sírnak a gyk-n hogy "pasim nem akar velem romantikázni, nem figyel óda rám, multkor még is vert, és megcsalt. stb stb stb... "" ... Na mind1.. Sz@@r világban élünk. , és ez csak rosszabb lesz.:S:S
2014. szept. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nemtudom mit csinálhattok rosszúl, én is inkább romantikus típus vagyok, kedves, mindent a páromért. ÉS nem is kell olyan sokat és mégis lassan 1 éves kapcsolatban élek. És semmi nehézésg nem volt benne.


Egyszerű dolog, ne próbáljatok mások lenni, legyetek bátrak,udvariasak, önmagatok. Tuti sikerül.


És ne feledjétek, nem csak a külső számít.


Lehet szép ha bunkó.

2014. szept. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kicsit durva leszek.

Kelj fel és ne picsogj, férfi vagy. 10 lányból ha egy értelmeset ismerek meg és más tetszik neki. na és? Annyit kapsz vissza a dolgokból, amennyit beleraksz és úgy kapod vissza, ahogy belerakod. Nem keseregnék, inkább azt mondanám, hogy egy lépéssel közelebb járok a célhoz és nagyobb önismeretem lett az ismerkedések után. Ki fog fizetődni.

24/f

2014. szept. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!