Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ha ismerkedés során...

Lányok, ha ismerkedés során kiderülne, hogy már öltem embert önvédelemből, akkor az csökkentené az esélyét egy kapcsolatnak?

Figyelt kérdés

Amúgy diplomás vagyok, világlátott, de egyszer meg kellett tennem a saját életem és mások élete védelmében. A bíróság is felmentett és abszolút nincs semmilyen priuszom.


26/F


2014. okt. 15. 17:31
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

A másik később kiderült simán elrohant a benti hangokat hallva. Őrizetben voltam pár napig, de nem helyeztek előzetesbe. Az ügy több mint 2 évig húzódott, mire felmentettek. Mama elköltözött a falujából, a család meg a közösségük bosszújától tartva (azóta elhunyt, de ettől függetlenül). Kb. fél évig jártam pszichológushoz, mert hiába volt egy valószínűleg ölni is képes bűnöző, azért mégis nem volt könnyű feldolgozni (de inkább ez, minthogy engem vigyenek koporsóban).


Kösz a válaszokat. Azóta voltak kapcsolataim, de ezt sosem fedtem még fel, pedig elég komoly része az életemnek ezt magammal cipelni. Csak jó lenne megosztani ezt a következő komoly kapcsolatra alkalmasnak tűnő jelölttel is és kíváncsi voltam, hogy az emberek hogy reagálnak erre többségében. Pozitívan csalódtam.

2014. okt. 15. 20:06
 22/23 Vox válasza:
Ez annyira gáz hogy ilyeneken vitáznak emberek, miért lenne bűn önvédelemből ölni ha egyszer egy hozzátartozó élete forgott veszélyben? felebaráti szeretet meg keresztényi erkölcs lenne ennyire belénk ivódva? nem hiszem. A másik oldalnak meg azért vissza kéne fognia magát, a gyilkolás nem szórakozás, még ha sok a roma bűnöző akkor sem. Amúgy sem az a lényeg hogy hazudik e a kérdező vagy sem, mert ez elvi kérdés. Én gond nélkül képes lennék rászánni magam az emberölésre önvédelemből ha rászorulnék. Egyébként művelt, normális ember vagyok és sokra tartom ha valaki szintén ilyen.
2014. okt. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nagyon jól tetted és nemhogy lenézni, inkább ünnepelni kéne téged. Sok ember nem mert volna embert ölni.Inkább hagyták volna, meghalni szeretteiket. Szép volt!


Az igazság örök!

2014. nov. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!