Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Értelmes lányok Budapestről...

Értelmes lányok Budapestről vagy Pest megyéből, lenne kedvetek ismerkedni?

Figyelt kérdés
26 éves, nem tökéletes de őszinte férfi vagyok. Művészeti érdeklődés előny. :-)
2014. okt. 15. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
(szerinted van olyan ember, aki saját magát nem tartja értelmesnek? Ez a fogalom nagyon szubjektív.)
2015. febr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gondold el, ha még megtoldottam volna az 'értékes' jelzővel is. Szerintem pár levélváltásból hamar kiderül, ha elbizakodott rábólintás volt a leányzó részéről, legfeljebb hamarabb köszönünk el, úgy nem egymást keressük. :-)
2015. febr. 24. 19:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Friedrich a kedvenc festőm, ez megfelelő? :)
2015. márc. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ez egyéni ízlés és nem műveltség kérdése, ráadásul nem vagyok nyakig garbós, láncra kötött monoklit kisujjal eltartó sznob, ha más műfaj vagy művészeti ág tetszene, az sem lenne elsődleges szempont. Ha tehát ha azt kérded, megfelelő-e... minden más is az lenne, akit keresek, annak a jelleme és nem a múzeumbérlete fog számítani. :-)


Ha ennél fontosabb részleteket is elárulsz privát üzenetben, akkor már válaszolni is tudok a kérdésedre, így és ennyiből nincs mire.

2015. márc. 4. 21:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok nyakin garbós, kisujját eltartó sznob. Bakancsban járok, nem vagyok sem vegetáriánus, sem húsz kiló, csendes vagyok, nagyon szeretek egyedül lenni és metált hallgatok.
2015. márc. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!