Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megtetszett egy nyolcadikos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy nyolcadikos lány, de egy barátom mesélte, hogy még szűz. Mit tegyek? 17/f

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Járjál vele. Szerintem nem olyan nagy dolog hogy valaki 14 évesen még szűz, ez lenne a normális, de sajnos ma már nem az..
2011. márc. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez van nem minden 14 éves lány fogott több kukit mint kilincset,és ez a normális!
2011. márc. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

És???Honnan veszed,hogy eljutsz vele odáig? szerintem nem ezen kéne agyalni,hanem azon,hogy hogyan és miért szedjem fel,persze,ha kölcsönös a vonzalom:D

szerezd be és majd utána elég lesz ezen agyalni,ha közel kerülsz úgy hozzá.

2011. márc. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne már, ez komoly? Most tényleg az a baj, hogy még szűz?

Hova romlik a világ atyaúristen. Az én időmben még átlagos volt, ha valaki 17 évesen is akár szűz, nemhogy 14:S

És még én is fiatal vagyok.

2011. márc. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
szerintem legyél b*zi, ha már az sem tetszik h vki nem fekszik le füvel fával:)
2011. márc. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
hiddel ha normális gondolkodása van a csajnak (márpedig biztos az mert kül. nem tetszene :) )akkor nem azt fogja nézni hogy hány éves, merthogyha érzi hogy szereted meg jól megvagytok lefog veled feküdni :) én is így voltam a pasimmal (L/14 F/18) nemérdekelt hogy másoknak tetszik-e nem tetszik én így éreztem, szerettem őt kész :)senkinek semmi köze hozzá :)ha jól csinálod és érzi hogy szereted lefog veled feküdni sztem ,jó nemm azt mondom hogy 2 hétre rá, de lefog (kb 4hónap de az a lánytól is függ és tőled is hogy vrsz-e rá )
2011. márc. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
és mivan ha szűz ?? lol...
2011. márc. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
vársz-e rá* :D
2011. márc. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudod én úgy gondolom mint én is meg a 14 éves lány társaim is egy idősebb fiút keresnek, mert érettebbnek gondolják őket! ha tényleg tetszik akkor éretten kell döntened...vagy megkérdezed tőle hogy jártok-e vagy megfutamodsz és lehet hogy elveszíted? Rád bízom,de legyél értett! :D
2014. jan. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!