Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Párkapcsolatban élők! A...

Párkapcsolatban élők! A párotokkal való megismerkedéskor melyikőtök kezdeményezett, a férfi vagy a nő?

Figyelt kérdés
Ha van kedvetek, leírhatjátok azt is, hogyan. :)
2014. okt. 17. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Férfi.
2014. okt. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
A nő. De ez többségben is így volt
2014. okt. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A barátom kezdeményezett.

Egy suliba jártunk, és nyáron fb-n talált meg, én végzős voltam ő meg másodikos! :D

2014. okt. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nő...rám írt itt :D
2014. okt. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

hát...

Rohadt meleg nyári nap volt, amitől nem tudom ti,h vagytok vele de én mindig "éhesebb" leszek, és éppen ezért egy olyan filmet néztem amitől szerintem szexelhetnéke lesz nőnek, férfinak, heterónak, homoszexuálisnak egyaránt. Társasházban laktam akkor és az eggyel lejjebb lévő emeleten volt egy helyes pasi akivel néha szemeztem. Szóval a film egy leg.... forróbb pontján nem bírtam tovább, lementem becsengettem és letámadtam.

Ez volt 4 éve, most éppen egy családi házból írok, 4 hónapos terhesen gyűrűvel az ujjamon :D


Szóval röviden válaszolva kérdésedre: a nő kezdeményezett.

2014. okt. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

a nő.


megismerkedtünk egy bulin, megígérte, hogy keresni fog, de én türelmetlen voltam kivárni azt a buta 3 napos szabályát, és másnap már kerestem. azóta már össze is költöztünk :)

magán a bulin is szerintem én kezdeményeztem, olyan szinten, hogy elég intenzíven bátorítottam, miután láttam rajta a hajlandóságot :D

2014. okt. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát már korábban is ismertük egymást, akkor végigflörtöltük a napot, és én voltam az, aki megfogta poénból a fenekét (nő vagyok, a párom férfi). De csak pár hónappal később kezdődött el a dolog, akkor ő írt nekem először, és pár nap után én hívtam el sörözni.

Szóval ... mindketten?? Nem tudom, Olyan könnyen jött :D

2014. okt. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A férjem.
2014. okt. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!