Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mik az elvárásai a mai 15-16...

Mik az elvárásai a mai 15-16 éves lányoknak, hogy jelentős részüket komolyabban megmozgatja egy idősebb,25-30 éves férfi?

Figyelt kérdés
2014. okt. 16. 12:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A saját korosztályuk fiúi igen gyerekes viselkedése.
2014. okt. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
csak éppen olyan mértékben viselkednek a mai fiatal srácok gyerekesen mint a mai fiatal lányok. és nem nem vagyok már tini
2014. okt. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
egy tapasztalt férfit keresnek nem pediglen gyerek et aki nem tudja mi a szex mit kelk csinálni
2014. okt. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem inkább apakomplexus problémája lapul a háttérben?
2014. okt. 16. 12:52
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb esetben csak azt hiszik,hogy mennyivel érettebbek a koruknál és hogy hozzájuk egy felnőtt való. Apakomplexus annyira szerintem nem gyakori mint ahányan ilyenről álmodoznak.
2014. okt. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
B*szni tudnának a velük egyidősek is, sokkal inkább az állhat a háttérben hogy míg egy 15-16 éves fiúnak a zsebpénzéből kell gazdálkodnia, és busszal kell járnia addig egy 25-30 évesnek általában van munkája meg kocsija, így van pénze puccos helyekre vinni a lányt, és az autó sem másodlagos.
2014. okt. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Amiatt tettem fel a kérdést, mert jelenleg kereken 30 éves vagyok, és habár eddig fel sem tűnt, mostanában figyeltem csak fel rá, hogy szemtelenül méricskélnek a fiatal lányok. Kedveskednek, mosolyognak, szemeznek, méregetnek, és olykor már nekem kellemetlen, amikor magamon érzem a tekintetüket. Tegyük hozzá, elégé fiatalos a külsőm is, szóval nem egy öreg fószer benyomását keltem. Elég sűrűn mozgok fiatalabbak között (iskolában, tanműhelyben, laborban és stúdióban dolgozom többek között), s ezeken a helyeken gyakran kerülök fiatalabb lányok közé. A kellemetlenségek elkerülése érdekében távolságtartó vagyok velük szemben.
2014. okt. 16. 13:05
 8/12 anonim ***** válasza:

2, 4 és 6, kérdező:


Ti valami olyan bullshitben hisztek, hogy a pároknak, társaknak egyenlő érettségűnek, komolyságúnak kell lenni, nem? Na ez a világ egyik legnagyobb hülyesége. Az emberek valójában teljesen más szempontok alapján keresnek partnert maguknak. A nők pont hogy a náluk sokkal felnőttebb, tapasztaltabb, érettebb férfiak társaságát keresik nagyon nagy többségében. Nem a velük egyformákat, hanem a sokkal jobbakat! Ehhez vonzódnak minden tekintetben.

Nők a férfiakban: Határozottság, dominancia, önbizalom, magabiztosság, vezetés képessége (legalább a kapcsolatban), kezdeményezőkészség; aztán vonzó, érdeklődést keltő stílus, viselkedés, testbeszéd, státusz, egzisztencia, kor

Férfiak a nőkben: kedvesség, törődés, gondoskodás, anyai és fészekrakó ösztönök, jó test, jó szex


Szerintem ha valakinek volt már az életében legalább 10 komoly kapcsolata és volt legalább 20-30 nővel, az simán ugyanarra a következtetésre jut, mint amire én.


És igen, akárhány éves is vagy, mindig a nálad fiatalabb lányokra kellene hajtanod, mert náluk van a legnagyobb esélyed. Ezen kívül minél több élettapasztaltot kellene szerezni, minél nagyobb státuszt/egzisztenciát és ami a legfontosabb, minél több tapasztalatot a nőzésben, hogy ne érjenek meglepetések és tudd, hogy mit kell nyújtanod a másik nemnek a saját boldogságod érdekében. Segítek: Nem azt a bullshitet, amit elhitettek veled a szüleid, a családod, a kultúrád vagy a bu-.zi disney filmek és romantikus filmek.


28/F

2014. okt. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A lanyoknak természetes hogy vonzóbb a ferfias kulső,az erett viselkedes,egzisztencia,jó szex.


Attol hogy eretlenek meg nem valtozik ez..

2014. okt. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem jönnek be az ennyire idős pasik, lehet bármije is.

Nincs velük semmi bajom, csak egyszerűen nem izgatnak.

Kávézó, étterem, mozi? Arra simán van pénzem, ha meg nem lenne, akkor kérnék.

A metrózás helyetti autózás miatt meg nem tartanék pasit.

Ha sürgős és sietek, akkor vagy a nővim, vagy az egyik korabeli ismim úgyis elvisz, csak kérnem kell. ^^

2014. okt. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!