Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Intelligens, művelt lányokkal...

Intelligens, művelt lányokkal hol lehetne ismerkedni szerintetek?

Figyelt kérdés
Olyan program kellene, ahová egyedül is lehet menni. Van valami tippetek?

2014. okt. 17. 15:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%
Könyvtár.
2014. okt. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Egyetem
2014. okt. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Kiállíások.
2014. okt. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
25%
Itt biztos nem.
2014. okt. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 October15 ***** válasza:

2.: aha.. :D elhiszem ha te mondod :D

Na jó nem.. persze én még most fogok menni [már ha sikerül azt a szerencsétlen angolt lerakni emelt szinten is..] és reménykedek, hogy azért fog hozni 1 szintet csajok terén.. [talán a keleti nyelv és kultúra témakörbe nem is lesz annyi gyökér mint mondjuk 1 AJK-n] de azért nem bízok én annyira a dologban.. :D

2014. okt. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Minden karon vannak törekvők, és "leszarom az egyetemet, csak húzzuk az időt és költsük a szülők pénzét" típusúak. Az tény hogy vannak szakok, ahol egyik vagy másik típusból igen kevesen vannak. Viszont ha még el sem kezdted az egyemet, akkor olyan nagy ok aggodalomra szerintem nincs, mert jó eséllyel tudsz ismerkedni az évek alatt. Főleg felsőbb évesként, amikor az alatad járó évfolyamokból is ismerkedhetsz. Én is ilyen fiúkat keresek amúgy, a baj csak ott van, hogy már majdnem végeztem az egyetemmel, és kritérium, hogy pár évvel idősebb legyen nálam (bevállalható velem egykorúakkal aligha találkoztam az 5 év alatt.)
2014. okt. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

#5

Az egyetemeken rengeteg ember van, én meg mondjuk olyan szakra járok, ami nem büfészak és nem is minimum pontszámos, és 75 %-ban csajok járnak oda, tehát akad bőven intelligens és művelt lány, csak sok már elkelt. :/

2014. okt. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Pontozzatok le nyugodtan, ezek tények. :D #4-es voltam.
2014. okt. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Egyetemen... Lol. Intelligens lányokat talán találsz egyetemen de műveltet szinte esélytelen, 90 százalékuk abszolút szakbarbár, néha még a saját szakjához is hülye, a maradék 10 százalék meg foglalt.
2014. okt. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
17%
Honnan is tudnátok, állítom a fele társaság itt még az érettségijét is az ecserin vette, a másik fele meg 8 osztályos tapló. Engem is lehet nyugodtan lepontozni.
2014. okt. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!