Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehet értelmes, normális...

Hol lehet értelmes, normális huszonévesekkel ismerkedni?

Figyelt kérdés

1 éve próbálkozom, de csak barmok jöttek. Már próbálom neten is, de hát ilyen gyökereket...

Lassan ott tartok, hogy egyedül boldogabb vagyok, mint ilyen genetikai hulladékokkal.. (példa: rám ír, mizu, helyesírás 0, majd milyen rucikat szeretek hordani.. :DDD)


2014. okt. 17. 19:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én több emberrel is beszélgettem hónapokon keresztül (jó, nem feltétlenül minden nap, de rendszeresen, és normális, intelligens hangnemben, mert álszerénység nélkül mondhatom, vagyok annyira értelmes, hogy erre képes legyek), aztán leléptek, pedig szerintem átlagos vagyok, nem is buta, de beképzelt sem, tettem is önmagamért, és mire elhittem, hogy bíznak bennem, leléptek. Ennyit arról, hogy mennyire éri meg az energiabefektetés. Amúgy meg hülyéket gyakorlatilag bárhol ki tudsz fogni, annyian vannak, mint égen a csillag. De a legtöbb emberrel az a baj, hogy egyrészt túl nagyok az elvárásaik, másrészt meg ők nem tudnák ezeket az elvárásokat viszonozni, de azért elhitetik, hogy nekik átlagos emberke kell. Bocs, ez nem neked szólt, csak én ezt tapasztaltam.
2014. okt. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

hát, sajnos nem tudok mit mondani... könyvtár esetleg, de oda meg inkább tanulni járnak az emberek.

és is hasonló cipőben járok, csak én meg lányt nem találok...

23F

2014. okt. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a klubhoz :D én is tanácstalan vagyok... ha megtaláltad a megoldást, szólj :)

22/L

2014. okt. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!