Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ti miért találkozgatto...

Lányok! Ti miért találkozgattok egy sráccal, ha elvileg csak barátságot akartok, de tisztában vagytok azzal, hogy tetszetek neki?

Figyelt kérdés
Nem tudok eligazodni a lányon, talán ő sem tudja, mit akar. Találkozgattunk, én elmondtam neki, hogy tetszik, ő azt válaszolta, hogy még ráérünk erre. Aztán meg most rákérdezett a barátnőjénél, aki összeismertetett bennünket, hogy szerinte tetszik-e nekem. Mindkettőnknek csak azt mondogatja, hogy barátok vagyunk, holott mindkettőnktől tudja, hogy bejön nekem, és most is benne van a találkozásban, engedi átölelni a vállát, megfogni a kezét, megsimogatni az arcát. Tudomásom szerint nem volt még senkije, és a barátnője szerint talán én voltam az első férfi, aki elhívta őt valahová. Lehetséges, hogy "megkergült", és nem tudja, mit csináljon? Köszönöm a válaszokat.

2014. okt. 17. 21:13
 1/6 anonim válasza:

hat először mindenki fél...főleg ha te vagy neki az első férfi

hány évesek vagytok?

2014. okt. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ő 21, én 30. Mondjuk engem is frusztrál egy kicsit a korkülönbség, meg talán őt is, de a barátnője szerint meg mindig sok jót mondott neki rólam, most pedig váratlanul, kb. a semmiből ráírt, hogy szerinte tetszem-e neki, előtte meg mindkettőnknek azzal jött, hogy csak barátok vagyunk. Teljesen logikátlanul viselkedik, legalábbis szerintem, én meg soha nem mondtam vagy tettem olyat, ami "kihívó" lenne, sőt, nagyon is vigyáztam arra, hogy még véletlenül se sértsem meg, nem is támadtam le soha, finoman közeledtem, szerveztem a programokat stb., hogy még véletlenül se gondolhassa azt, hogy csak ki akarom használni.
2014. okt. 17. 21:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Fél a tapasztalatlanság miatt, plusz nem biztos hogy tudja hogyan viselkedjen, mit lépjen. Ha nem tetszenél neki, nem menne el veled találkozgatni. A "csak barátkozunk", meg szerintem olyan féle tagadás ami a bizonytalansága miatt van az érzelmeidet vagy a saját érzelmeit illetően.
2014. okt. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, tényleg nem támadtam le soha, és amikor mondta, hogy ráérünk, akkor kicsit visszább is léptem, aztán meg elkezdte mondogatni, hogy barátok vagyunk. Mindig mondtam neki, hogy nem akarom őt elszakítani se a családjától, se a barátaitól, se a tanulástól, és próbáltam is érzékeltetni, hogy elfogadom őt, meg hogy szívesen vagyok vele, de lehet, hogy ezt a szemébe is kell majd mondanom, hogy megértse. Csak kérdés, hogy elhiszi-e. Másrészt meg nem is akarom őt megijeszteni azzal, hogy "rárontok".
2014. okt. 17. 21:49
 5/6 anonim válasza:
Szval te is bizonytalan vagy. A csajszi meg meg lehet nem volt ilyen helyzetben es nem tudja hogy mit reagaljon. A korkulombseg szerintem nem akadaly. Legy hatarozott es ne nyomulj, ahogy eddig tetted nagyon jo csak hatarozottan.sok szerencset!:)
2014. okt. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, hát nem tudom, elég furcsa, mert most is csak azt mondogatta, hogy csak barátok vagyunk, de amúgy meg találkozni akar legközelebb is, legalábbis utalt erre. Én már nem tudom, mit tegyek vagy mondjak, hogy kicsit közelebb kerülhessek hozzá.
2014. okt. 22. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!