Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vajon kaphatok ilyesmitől...

Vajon kaphatok ilyesmitől vérmérgezést? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egy bulin megismertem egy srácot, mármint csak ott beszéltem vele, nincs meg se a mobilszáma, semmi, még a nevét sem tudom. Szóval a lényeg az hogy amikor nevetett, megdícsértem, hogy milyen szép éles fogai vannak. Ő meg azt mondta, hogy vigyázzak vele mert harap. Én azt mondtam neki, hogy úgyse mer megharapni. Ekkor odajött és megharapta a nyakamat, eléggé fájt, de úgy csináltam mintha nem fájna. Egy pár percre rá megláttam hogy vércseppek vanna a ruhámon, belenéztem a tukörbe és látom hogy eléggé vérzik a harapásnyom. Szerintetek lehet ebből valami bajom, vérmérgezés, elfertőződés, stb?

2014. okt. 17. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Robert Pattinson volt a neve? :D Betegek...
2014. okt. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kamu. Ha véresre harapnak, akkor sikítasz a fájdalomtól, és vannak reflexek is a világon.
2014. okt. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha beteg volt,elkaptad.HIV,HEPA ebegyek.Most megkell nézned a Zombiland c.filmet.

?

Hát csak úgy.

2014. okt. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem kamu, csak sose szoktam kimutatni ha valami fáj, egyébként akkor még nem tudtam hogy vérzik...

Tudtommal nyál által nem lehet olyasmit elkapni mint A Hepatitis, HIV.

Orvoshoz pedig szerintem felesleges ilyesmiért menni, mivel nem tűnik annyira vészesnek a seb. Csak a vérmérgezéstől tartok, de az szerintem már látszana. Tegnap történt az eset.

2014. okt. 17. 23:43
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha már látod hogy közel a vég,állj bosszút rajta.
2014. okt. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 October15 ***** válasza:
Szerinted mégis mekkora erő kell ahhoz, hogy átharapd az emberi bőrt?:) 2 eshetőség van 1.: kamu 2.: csúnyán megvacsoráztak :D ez esetben napra ne nagyon menj mert rácseszel :P.
2014. okt. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
elég magas lehet a fájdalomküszöböd, ha csak úgy véresre harapják a nyakadat. de nem, nem hinném, hogy vérmérgezést kaptál volna.
2014. okt. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Vérmérgezés alapvetően úgy alakul ki, hogy valamilyen idegen anyag kerül a bőr alatti szövetekbe, amelyben különféle bacik vannak. Ilyenkor a seb elkezd gennyesedni, az idegen anyag a bőr alatt oszlik.

Rendszerint úgy kezelik, hogy a sebet kitisztítják, egy dréncsíkot vagy csövet raknak a sebbe, ami a további gennyedzést elvezeti; illetve antibiotikumot adnak rá.


Egy ilyen harapás csak felületi sebet okoz, épp csak átütötte a bőrödet, pedig az elmondásod szerint szokatlanul nagyot harapott a szofisztikált kultúrájú srácod...


...ráadásul valószínűleg nem nyers hússal táplálkozik, ellenben van minimális szájhigéniája, ergo a nyála leginkább átlagos, a szervezeted által könnyen kezelhető bacikat tartalmaz. Elég arra gondolni, hogy a saját szádban is olykor elharapod a nyelvedet vagy az ajkaidat és attól sem kapsz vérmérgezést, legrosszabb esetben lesz egy aftád.


Szóval no para, ha holnapra nem azt látod, hogy szépen elkezdett begyógyulni a seb, hanem valami csúnya van ott, akkor a fürdőben szépen öntözd meg betadine-nal és tegyél rá sebtapaszt.


Ha esetleg gennyedzik a nyakad, lázad van, a hideg ráz, stb., akkor esetleg érdemes elmenni orvoshoz. De ahogy én látom a leírásod alapján, nem nagyobb a veszély annál, mintha megszúrtad volna az ujjadat tűvel*


(*feltéve, hogy nem vagy mesehős, mert ez esetben hívd fel még ma a szőke herceget, hogy intézze el a vasorrú babát)

2014. okt. 18. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat. Úgy látom nincs semmilyen gennyesedés szerencsére. Viszont még mindig sebes és a sebek körül véraláfutások is vannak, ha hozzáérek még mindig eléggé fáj...
2014. okt. 18. 17:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Két nap után ez normális, nem gyógyulnak olyan gyorsan a sebek, főleg egy ilyen többszörös, nagyobb.
2014. okt. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!