Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Hogyan fogadja azt egy...

Fiúk! Hogyan fogadja azt egy srác, ha egy lány, akivel sokat szemeztek a buszon korábban, bejelölné a facebook-on?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki elég régóta tetszik, de én sajna most már nem járok azon a járaton, és emiatt még annyi esélye sem lehet, hogy megismerjem, mint eddig volt. Eddig vártam, hogy majd csak lesz alkalom, vagy lép valamit, de nem történt semmi néhány véletlen szóváltáson kívül. De még mindig sokszor eszembe jut. Csak eddig úgy voltam vele, hogy majd csak lesz valami..:(

2014. okt. 18. 21:39
1 2
 1/13 anonim válasza:
Én örülnék neki! Úgyhogy hajrá! 25/F
2014. okt. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Akkor azt gondolnám, hogy valamiféle űrlény, honnan tudja a nevem a szemezgetésekből?!
2014. okt. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Onnan tudom a nevét, hogy ő egy faluban száll fel, és megnéztem kik vannak fent onnan a face-n..és megtaláltam..:) Nem vagyok űrlény, csak van eszem..:D
2014. okt. 18. 21:43
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha tetszik nekem a lány örülnék gondolom, bár valószínűleg elég váratlanul érne.
2014. okt. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Jó, de nem ijesztő ez egy fiúnak? Ha a lány kezdeményez úgymond..ilyen módon. Nem szeretném elijeszteni, csak tényleg nem bizti, hogy most már össze fogunk futni..:(

És eddig is türelmesen vártam, hogy lépjen, de mindig csak bámult..:)

2014. okt. 18. 21:52
 6/13 anonim ***** válasza:

Erre nincs biztos tipp, nem vagyunk egyformák.

Sok lány azért nem kezdeményez gondolom, hogy ne tűnjön könnyű prédának, de ezt te csak jobban tudod nálam. :D

2014. okt. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet picit furcsa lenne elsőre, de szerintem örülnék neki.
2014. okt. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne ide írogass, hanem a srácnak. Már alig várja!
2014. okt. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Ha tetszettél a fiúnak is (ami ugye a szemezés miatt valószínű), akkor hol itt a probléma?

Én örülnék neki.

Lehet hogy ő is bejelölt volna már ha tudná a neved. :)

2014. okt. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy én félek..:)
2014. okt. 18. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!