Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan Szólitsak meg először...

Hogyan Szólitsak meg először egy ilyen srácot? /Mit mondjak neki? és hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Jár az osztályba egy fiú..Most kerültünk össze..Bukott,mi gimis osztály vagyunk,és nagyon Sznob a gyerek.Olyan szinten,hogy sportmotorral jár iskolába,tavaly bulit csapott az osztályának a házába,és az egész suli arról beszét,hogy mien jó volt.Aki ismeri/Közelebb áll hozzá aztmondja róla,hogy:Jófej,de aki nemnagyon ismeri..azt mondja :Nagyképű,Sznob,lekezelő,Beképzelt,orrfennhordó,és hogyan szólitsam meg?Ilyen helyzetbe még sohasem voltam,de nagyonjóképű a srác,nekem meg bejön:)

2014. okt. 18. 22:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
az nem fordult meg a fejedben hogy esetleg tényleg nagyképű, sznob, lekezelő, beképzelt, orrfennhordó (és buta mivel megbukott) és csak a szintén ilyen tulajdonságokkal rendelkező barátai mondják jófejnek? ha külsőre megütöd az átlagot akkor biztos örömmel megdug, de hogy 1 perccel utána már ott is hagy a francba és leszar nagyívben az hótziher
2014. okt. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszönööm mindenkinek:) Nah jó,de valahogy mégiscsak megkéne szólitanom,elvégre osztálytársak vagyunk..:) a Hátsó helyet kibérelte magának,és ott ül mindíg,telefonozik,telefonálgat,meg mindig elkésik ez az ..Mert én megtehetem Falyta..De olyan aranyos,egyszer magaelőtt kiengedett az ajtón:D
2014. okt. 18. 23:47
 13/20 anonim ***** válasza:
Állj eléés közöld: Én vagyok a nagypi-sáju Rézi aki mindig csak a fa-zodat nézi!
2014. okt. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Falyta...
2014. okt. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Lyó falyta csalyszi, lyámbor férlyed lesz.
2014. okt. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

hát te látom reménytelen eset vagy.


kérdésedre válaszolva, ha a szemében a "baxható" kategóriába esel akkor gyakorlatilag tökmind1 mit mondasz. meg se kell szólalnod, csak pl odadörgölöd magad a kukkancsához vagy megfogod és egyből szobára visz

2014. okt. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
:):D De azért jó lenne beszélgetni vele,ismerkedni..:D Dehát az osztályba ugye nagyonkevés a fiú,és nagyonsok a lány,és egyik lányra sem..szinte rájuk/ránk sem néz:D
2014. okt. 19. 01:22
 18/20 anonim válasza:
Ne szólítsd meg azt a srácot világos még a végén hülyét csinál belőled és te leszel az osztály hülyéje akit mindenki direkt piszkálni fog mert annyira hülye volt hogy bedölt egy ilyen senkiházinak tudod az ilyen az nem menő. Az ilyenből nagy korára tudod mi lesz egy nagy SENKI! De hát hogyha te ilyen hülye vagy és ilyen pasik tetszenek tudod a szépség belülről jön. Nem azt kell nézni hogy kinek milyen menő ruhái vannak.
2014. okt. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Megengedheti magának fajta?? Hát nálam nem. Úgy szivatnám, hogy hamarabb hagyná ott a sulit mielött elgondolkozna rajta. Engem az alvilág is megfenyegetett és jé még élek. Egy kis nagyszájú gyerek mindent megtehet?XD Röhej:)
2014. okt. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van utólsó előtti,Köszönööm:) Utolsó!Hát...-*- neked is igazad van,dehát ideje lenne beszélgetnük..:D
2014. okt. 19. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!