Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van "értelme" olyan fiúval...

Van "értelme" olyan fiúval összejönni, aki kinézetre nem vonzó számomra, de személyiségre annál inkább?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút, aki aranyos, kedves velem, tetszik a személyisége, ahogy viselkedik és ahogy látja a világot, hasonló dolgokat kedvelünk, ráadásul a közelemben is lakik, tehát sokminden stimmel, az egyetlen probléma hogy külsőleg nekem nem jön be, nem tartom vonzónak. Nem csúnya, átlagos srác, de valamiért nekem nem az esetem. Szerelmes nem vagyok, még csak pár hete ismerem. Ő viszont egyértelműen többet akar tőlem, úgyhogy tudnom kéne, hogy kezeljem a dolgokat. Sztem jól működő kapcsolat lehetne, egyedül az bosszant h nem tartom vonzónak és ez lehet kihatna a szexuális életünkre pl. Van "értelme" így megpróbálni ezt?

21/L


2014. okt. 19. 13:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%
Hogy lenne ebből szerinted jól működő kapcsolat, ha nem tartod vonzónak?
2014. okt. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt mar, egyaltalan nem nott be a pasi kulsoleg de aztan megismertem es ma mar ott tartok h szerintem allati jo pasi:-))))))))Plusz nagyon vonzodom hozza:-)))))
2014. okt. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Kurtz Bickle ***** válasza:
61%

Nem.

Úgy még elfogadható lenne, hogy nem az eseted DE a bensője miatt vonzódsz hozzá, de így, hogy egyértelműen leírod, hogy nincs vonzalom, szerintem nem lenne jó. Sem neked, és hosszútávon neki sem, mert idővel bizony összeomlana ez az egész.

2014. okt. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szia,csak barátnak! Magadat is átvered, nem csak a fiut
2014. okt. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
21%
akkor csak kúrjatok egyet.
2014. okt. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
58%
Szomorú, de nincs. Mert fontos, hogy bizonyos mértékig vonzódj hozzá. Persze attól függ, hogy te mit értesz az alatt, hogy nem vonzó. Pl számomra fiúként, nem fullos, sőt a mások szerint csúnyácska csajok is tudnak vonzóak lenni, ha van a külsejükben valami, ami megfog, vagy különleges. Kérdés hogy nem-e az nálad a helyzet, hogy csak a kigyúrt, sportos, jóképű, atomcuki pasikra nedvesedsz-e be? Mert így nehéz lesz párt találnod, mert lehet, hogy a a számodra külsőleg tökéletes "Don Juan" meg egy ikunuku lesz, akivel majd egy értelmes beszélgetést se tudsz lefolytatni.
2014. okt. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
2014. okt. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
48%
Barátnőm is megpróbálta így egy fìúval, nekik nem jött össze, de nyilván ember függő.
2014. okt. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem bánod meg ha összejössz vele :D
2014. okt. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%

#4: friendzone...legjobb megoldás. Csak a pasi nem fog neki örülni.

Ha egyáltalán nem vonzódsz hozzá, akkor nem biztos, hogy megéri jobban belebonyolódni..de akkor ezt közöld vele is, ne teperjen feleslegesen. Csak azt a részt hagyd ki belőle, hogy "DE ATTÓL LEHETÜNK BARÁTOK".


Azért sajnálom szegény srácot..ebből látszik, mennyire elferdült a világ. A nők nagy részét nem érdekli, hogy teljesen jól megvannak az illetővel..ha nem egy szőke herkules fehér mercivel, akkor nem is kell.

Azért azt tartsd észben, hogy nem minden fán terem olyan pasi, akivel majdnem, hogy egyformák vagytok.

2014. okt. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!