Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van "értelme" olyan fiúval...

Van "értelme" olyan fiúval összejönni, aki kinézetre nem vonzó számomra, de személyiségre annál inkább?

Figyelt kérdés

Megismertem egy fiút, aki aranyos, kedves velem, tetszik a személyisége, ahogy viselkedik és ahogy látja a világot, hasonló dolgokat kedvelünk, ráadásul a közelemben is lakik, tehát sokminden stimmel, az egyetlen probléma hogy külsőleg nekem nem jön be, nem tartom vonzónak. Nem csúnya, átlagos srác, de valamiért nekem nem az esetem. Szerelmes nem vagyok, még csak pár hete ismerem. Ő viszont egyértelműen többet akar tőlem, úgyhogy tudnom kéne, hogy kezeljem a dolgokat. Sztem jól működő kapcsolat lehetne, egyedül az bosszant h nem tartom vonzónak és ez lehet kihatna a szexuális életünkre pl. Van "értelme" így megpróbálni ezt?

21/L


2014. okt. 19. 13:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
41%
Sajnálom, hogy ennyire elkorcsosult a lányok gondolkodása, ez a kérdés is óriási bizonyítéka annak, hogy a nőknek csakis és kizárólag a külsőségek számítanak! Ezek után nem kellene szidni a magas vékony srácokat, mert igazuk van!!
2014. okt. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Kurtz Bickle ***** válasza:
71%

Barátaim, gyakorisok, földijeim,

Ne ingereljétek dühre és lázadásra lelketek!


Ez a lány őszintén leírta, hogy nem tud vonzódni az illetőhöz, annak ellenére, hogy jól kijönnek. Na és? Velünk férfiakkal nem volt ilyen? Nem találkoztunk még szimpatikus, vagy akár már-már "lelki társ" kategóriába eső nővel, akihez mégsem tudtunk vonzódni, mert nem tetszett? Én igen. Erről nem mi döntünk, ez vagy jön, vagy nem. Idővel alakulgathat a vonzalom, de ezt előre senki sem tudja megmondani, és ennek reményében felelőtlenség beleugrani egy kapcsolatba!

A kérdező legalább őszinte, szerintem egyáltalán nem vezetne jóra, ha beleerőltetné magát egy ilyen kapcsolatba, csak mert lelkileg-szellemileg jól kijönnek. Ez barátság - ami egy szép dolog - de nem szerelem.

2014. okt. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
a gyerek is hibás h ilyennel kezd :D vagy ha már kezd nem dugja meg,hanem kapcsolatot akar,mikor itt észre vesszük h nem az a fajta hehe
2014. okt. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
83%

Semmi probléma nincs ezzel a lánnyal, és semmi nem utal arra, hogy neki csak a külsőségek számítanának. Egészséges ember szerintem felfogja, hogy egy jól működű párkapcsolathoz szükséges valamennyi testi vonzalom IS, a lelki vonzalom MELLETT. Ez pedig nem azt jelenti, hogy tökéletes, izompacsirta szőkeherceg kell.

Ráadásul még rosszul is érinti, hogy nem tud vonzódni ehhez a fiúhoz...

2014. okt. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy fordított esetem.

Vagyis a nő nem tetszett számomra,de levett a lábamról addig környékezett...

A végén mégis ő lépet le mással..

2014. okt. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Semmi értelme vele összejönni. Én is így voltam egy lánnyal, aztán kiderült, hogy nem szerelmes belém, és ezt mindig is hangoztatta. Én hülye létemre nagyon beleszerettem, ő meg eldobott mint egy koszos zoknit egyik pillanatról a másikra. Szóval ha nem akarod szegény srácot teljesen tönkretenni és kikészíteni, akkor ne kezdj vele kapcsolatot.
2014. okt. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én is voltam hasonló helyzetben. Szerencsére még idejében rájöttem, hogy 0 vonzalommal nem működne. Szerintem ha tényleg semennyire sem vonzódsz hozzá, akkor hagyd, mert nem fog változni. Ha legalább egy kicsit vonzódsz hozzá, akkor még lehet belőle valami.
2014. okt. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Dobj fel egy fémpénzt. Ha fej összejössz vele, ha írás ak nem. És ha nem tetszik amire majd esik akkor válaszd a másikat ;)
2015. okt. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!