Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért lehet az, hogy a normáli...

Miért lehet az, hogy a normálisabb nők is mindig így választanak?

Figyelt kérdés
Kifogják a nagydumás, bunkó srácokat. Pedig azt hinném, hogy megvan a magukhoz való eszük, és normális srácokkal kezdenek, de nem ezt látom. És miután csalódnak egyszer, kétszer, utána harmadjára elkövetik ugyanazt a hibát. Miért vonzódnak ennyire ezekhez az alakokhoz?

2014. okt. 19. 20:13
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Azaz általánosíts csak,gyerünk.
2014. okt. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Pénz, pénz, pénz!
2014. okt. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell általánosítani. Én sem így választottam. :)

Pedig nem is normális nő vagyok, hanem enyhén őrült.

2014. okt. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez nem is így van.
2014. okt. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert a nagy dumásokról süt a magabiztosság és általában ők a dominánsak ez pedig imponál.
2014. okt. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%

68%-os, te valami személyes hadjáratot folytatsz itt a oldalon? :DD Nézegeted a kérdéseket és egyből lecsapsz, ha jelez a sziréna, mi? Azt javaslom inkább töltsd valami értelmesebbel az idődet.


Egyébként a kérdezőnek igaza van, én is rengeteg normális lányt ismerek, aztán olyan srácokkal állnak össze, hogy nem akarom elhinni.

2014. okt. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
94%

# 6


Attól még, hogy sajnos több ilyen van a kelleténél, még mindig nem mindenki ilyen.


Én is megismertem rengeteg kritikán aluli pasit, akiket normálisnak hittem, mégsem írok ilyen kérdéseket, mert tudom, hogy vannak olyanok, akik tényleg értékesek.

2014. okt. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6-os alítsál már magadon.Azt se tudom ki vagy.Egyébként mindenhová odaírom ahova kell hogy általánosítás.
2014. okt. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#6 ez komoly, ezen felsírtam, micsoda beszólás xd

De amúgy tényleg igaz!

2014. okt. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!