Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jövő héten találkozok egy...

Jövő héten találkozok egy lánnyal, akinek szeretnék jó benyomást tenni. Tanácsok?

Figyelt kérdés

Személyesen nem ismerem a lányt,csak köszönési szinten de több közös ismerősünk is van. Tőlük tudom, hogy sokban hasonlítunk, sok közös hobbink és érdeklődési körünk van stb. Úgy alakult, hogy egy baráti összejövetelen mindketten ott leszünk, és én szeretnék kicsit összeismerkedni vele.

Arra lennék kíváncsi - sajnos még elég tapasztalatlan vagyok ilyen téren - hogy mi az amire feltétlenül figyeljek oda, és esetleg mik lehetnek azok a jelek az irányából, amik alapján eldönthetem, hogy van-e esélyem.



2014. okt. 19. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Személyesen nem is ismered és már szeretnél neki jó benyomást tenni? :) Kicsit nyers, de őszinte.. ő a magabiztosság. :)
2014. okt. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Add magad...
2014. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha létezik, én még tapasztalatlanabb vagyok ilyen téren, szerintem légy kreatív, találj ki valami jó nyitást! (nem mintha nem vágná le :D)

(pl.: Szia, hoztam egy italt spanomnak de eltűnt, nem innád meg velem?)(mondjuk ezen még talán nevet is egy jót)

Aztán beszélj, kérdezz, mesélj!


Szerintem, de én amúgy analfabéta vagyok ilyen téren szóval ne nagyon hallgass rám :D

2014. okt. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!