Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok/Nők, titeket zavarna...

Lányok/Nők, titeket zavarna az ha műveltebbek lennétek a párotoknál, illetve ha többet keresnétek havi szinten akár a többszörösét?

Figyelt kérdés
Pár napja volt itt kint egy kérdés amiben egy lány elmondása szerint orvosi egyetemen tanul, és az volt a problémája, hogy a férfiak amikor megtudják, akkor rögtön meghátrálnak.Van itt olyan nő aki hasonló problémával küzd? Illetve ha úgy adódna akkor mennyire befolyásolna az titeket, ha mondjuk a párotok jóval kevesebbet vinne haza mint ti ?
2014. okt. 20. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:

A pénz része nem zavarna , kicsit sem. Ha megélünk, akkor mindegy, ki tette bele a többet. Inkább ez a verzió, mint egy olyan férfi, aki este 10-kor ér haza, sosem tudunk együtt lenni...


A kevés fizetés csak akkor zavar, ha nem jövünk ki egy hónapban, ha lustaság miatt teszi, vagy mert kényelmes így neki, hisz úgyis megkeresem én. Ezt nem viselném. De ha álmai munkáját végezné, ami kevesebb pénzzel jár, akkor áldásom rá.


A műveltség más kérdés. Ha nincs zavaróan jelen az életünkben, mert mindenről el tudunk beszélgetni, akkor nem zavar.

2014. okt. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az nem zavarna, ha többet keresnék, de ha én lennék a műveltebb / okosabb az talán. Főleg, hogy nem vagyok valami művelt / okos én sem. Jobban szeretem, ha tudok ezt-azt tanulni attól akivel együtt vagyok.
2014. okt. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A pénz egyáltalán nem érdekel (ahogy nyilván senkit sem az oldalon). Mindegy, hogy ki mennyit keres, ha meg tudunk lenni. Viszont az mindig nagyon zavar, ha én vagyok a műveltebb.
2014. okt. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha műveltebb lenne nálam, az bizony zavarna, mert őszintén szólva az én általános műveltségem eléggé a béka feneke alatt van:D Azt alulról túlszárnyalni elég nehéz.


Az sem zavarna, ha tanultabb lennék. Pontosabban nem is zavar, ugyanis a barátomnak OKJ-s végzettsége van, nekem meg lassan meglesz az orvosi diplomám. De mivel intelligens, értelmes, így nem zavar a dolog.


Az sem zavarna, ha többet keresnék nála, de nem szeretném, ha azt várná, hogy eltartsam.

2014. okt. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első "az sem zavarna" helyett "az nem zavarna":D
2014. okt. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!