Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi a francot írjak rá a FB-on...

Mi a francot írjak rá a FB-on megtalált lányra, akivel életemben egyszer találkoztam, s ezalatt percekig szemeztünk, de nem mertünk lépni?

Figyelt kérdés

Nem értek a nőkhöz, nem értek a nyelvükön sajnos. Meglepetés lenne, ha leírnám, hogy 28 éves vagyok és ennyire töketlen? Még sohasem tetszettem senkinek sem, szóval ez nekem teljesen új dolog, s emiatt nem tudom megfelelően kezelni, hogy annyi keserű próbálkozás (és leginkább beégés) után végre valaki ha csak pár perc erejéig is, de érdeklődött rólam.


Ráírok valami hülyeséget és lehet balul sül el. Vagy azt hiszi zaklatni akarom. De ami még elszomorítóbb, hogy valószínűleg másik 20-30 srác is tolakodik nála.


Sajnos azóta nem találkoztunk, a fentebb említett eset durván másfél hónapja történt. Másfél hónapja töketlenkedek. Az egyik barátnőjét ismerem, vele találkoztam azóta kétszer is, úgyhogy megkérdeztem, hogy ki az a szép lányka. Annyit válaszolt, hogy ne próbálkozzak nála, mert van pasija és nekem nem sok esélyem lenne.


Kicsit lelomboztak a szavai. De szeretnék tenni egy próbát, minimum azért, csakhogy utólag bosszankodjak magamban, hogy a naivságomnak köszönhetően megint túl sokat képzeltem bele egy teljesen hétköznapi egymásra nézésbe...


:/


2014. okt. 20. 22:34
 1/5 WheneverYouWant ***** válasza:
Ne gondolkozz... csak írj:)
2014. okt. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kár a gőzért. Ha elsőre nem léptél, akkor kiléptél a potenciális jelöltek közül, és bekerültél a lúzerhalmazba. Keress másik csajt, és ne szúrd el.
2014. okt. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd. Ha van pasija, valószínűleg nem szemezett veled, csak rád nézett. Szerintem.
2014. okt. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hajrááá, írj, a legszebb, ha csak spontán ráírsz, ne tervezgesd, mert az sose fog megvalósulni:D ha van esélyed nagyon jól fog reagálni, ha nem akkor meg nem. Ennyi:D csak ügyesen
2014. okt. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hülyeség volt feltenni a kérdést, amikor valójában már eldöntöttem, ez nekem nem megy. :(


Ne haragudjatok, töröltetem a kérdést.

2014. okt. 20. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!