Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azt mondta, hogy nem lehet...

Azt mondta, hogy nem lehet köztünk szerelem, de még mindig ugyan úgy ír. Mi lesz ebből? Csak én dramatizálok túlságosan? ( Többi lent)

Figyelt kérdés

2 hónapja megismertem egy srácot, nagyon jól kijöttünk (kijövünk) egymással, de a dolog kezdett furcsa lenni,mert eleinte nagyon közvetlen volt velem, 2naponta jött hozzám stb. Aztán valami megváltozott beállt az egy héten egyszer rendszer nálunk és egyre távolság tartóbb lett.Pár napja azt mondta nekem, hogy nincs meg az a tűz amiből szerelem lehet és kialakuljon akármi is. De még mindig ír, keres.Teljesen érthetően leírta, úgy gondolom, hogy nagyjából megbeszéltük a lényeget, de nem értem. Mondtam neki, hogy kedvességből nem kell írnia, de erre nem válaszolt semmi konkrétat.

Nem értem össze vagyok zavarodva. Nekem ő az első fiú akivel komolyan kezdtem ismerkedni/beszélgetni.

20/L



2014. okt. 22. 03:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem építsd le mielőbb. Fölösleges kínoznod magad és ezen őrlődnöd, hogy most kellesz-e neki vagy sem. Ennek semmi értelme. Az embernek nincs szüksége egy kapcsolatra minden áron. Keress egy olyat, akiben meg van a tűz...
2014. okt. 22. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még nem tudja, hogy dugás lehet-e a dologból, így egyelőre tartja a vasat a tűzben, de komolyat nem tud elképzelni.
2014. okt. 22. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerelmetes párja nem lehetsz, de szeretőjének elfogadna.
2014. okt. 22. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint én vagyok túl naív, álomvilágban élek. :)

Azt hittem, hogy ilyen megsem fordul a fejében, mert mondtam neki, hogy még sosem volt komoly kapcsolatom és tudja, hogy szűz vagyok.. Azt hittem csak sajnálatból ír vagy valami... :)

Köszönöm szépen a válaszokat! :)

2014. okt. 22. 06:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!