Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ugyan az tetszik, nekem és a...

Ugyan az tetszik, nekem és a legjobb barátnőmnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy táborba együtt mentünk a barátnőmmel, és ott mind a kettőnknek megtetszett ugyan az a fiú. A táborban nagyon jóba lettem vele, mindig mellette ültem, sokat hülyéskedtünk. Nekem már a srác régebb óra tetszik, mert már tábor előtt is ismertük egymást. Mostanában gyakran találkozunk baráti társaságban. Rendszeresen jár át hozzán filmet nézni, vagy ilyesmi, de itt van velünk a barátnőm is. Szerintem tetszek neki,mert mindig látom, hogy engem néz, keresi a társaságomat, ha teheti hozzám ér..

A lany akiről szó volt, az egyik legjobb barátnőm, és nem akarom egy fiú miatt elveszíteni. De szerelmes vagyok.. nagyon.

MIT TEGYEK????



2014. aug. 12. 09:25
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
A barátság mindig fontosabb a szerelemnél és ha ez tényleg így van a barátnőd részéről is, akkor egyikőtök sem válassza a fiút!
2014. aug. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A barátság korántsem fontosabb mindig a szerelemnél, az ember nem a barátaival fogja leélni az életét és a szerelme jó esetben a barátja is lesz egyben, vagyis egy jó kapcsolat ezerszer többet ér egy barátságnál.


De dönts belátásod szerint.

2014. aug. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A barátnőmnek viszon semmi esélye. nyilvánvalóan megmondta a srác, hogy nem tetszik neki, mert úgy néz ki, mint egy barbie baba!
2014. aug. 12. 09:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha a lány igazán a barátodnak tart, akkor ő továbblép te meg szépen együtt lehetsz a fiúval. Mivel el is utasították nem tudom mi kifogás lenne ellene? :D Ne hagyd magad, ha tényleg szerelmes vagy akkor ne mulaszd el.
2014. aug. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!