Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » FIÚK, mi a jó a szorongatásban...

FIÚK, mi a jó a szorongatásban? Miért szeret "megszorítani"?

Figyelt kérdés

Alakulóban van a kapcsolat de még érinteséken kívül másra nem kerülhetett sor. De az a fura, hogy ha pl. átkarolja a derekamat akkor szabályosan megszorít, persze azért nem fáj, de erős. (Jó, mondjuk simogatni is tud.) Eddig egy barátom volt csak, ő nem csinálta. :D Viszont felmerült bennem hogy ha ő ilyen "erőszakos", akkor majd ha megcsókol, az is biztos egyből ilyen mélytorkos lesz, pedig én kis lépésekben szeretek haladni. :D

18L



2014. okt. 22. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:
valaki így mutatja ki a ragaszkodását
2014. okt. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is imádom magamhoz szorítani a csajomat, igaz ő szereti ha így keményen magamhoz rántom, de ettől még nem vagyok erőszakos, ugyan úgy tudok nagyon gyengéd is lenni vele. Szerintem ez semmit nem jelent. Valszeg jól esik neki hogy szorosan érzi a tested. De ha nem jó neked akkor szólj neki, azért van a szád. :)

25/F

2014. okt. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én is ilyen típus vagyok...egyáltalán nem vagyok erőszakos...csak nekem az ölelés a legjobb érzés a kapcsolatban...lelkileg annyira jó érzés megölelni a másikat...soha nem engedném el...mondjuk én figyelek, hogy ne szorítsam meg...mert tudom hogy ilyen vagyok és nem akarom, hogy fájjon neki, viszont van amikor ő kéri :) akkor csak kicsit fogom vissza magam :) nálam semmi egyébben nincs ilyen...sem csókban, sem szexben...simán így a legjobb számomra az ölelés, de megtanultam, hogy nem szabad mert fáj a másiknak...
2014. okt. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem. Hát remélem a többi dologban gyengédebb lesz. :)
2014. okt. 22. 12:17
 5/6 anonim ***** válasza:

én is ilyen nagyon bújós vagyok :) szerintem ebben nincs semmi furi :) az ölelés úgy jó, ha kiszorítjuk egymásból a szuszt :D abban van a legtöbb szeretet :D


22f

2014. okt. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

#5 Teljes mértékben igazad van! :DDD

*pacsi* :D


17/l

2014. okt. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!