Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mért fogta meg a kezem?

Mért fogta meg a kezem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki már rég tettszik(osztálytárs) de neki kb. két hete barátnője van..És ma mivel ma tartották az Október 23-i ünnepséget pont a barátnője is szerepelt..és akkor amikor felmentünk a tornaterem felső részébe az ülőhelyre pont egymás mellé kerültünk. Amíg nem kezdődött el az ünnepség jól elbeszélgettünk. Majd amikor megkezdődött mindenki elhallgatott köztük mi is..szóval amikor elkezdődött a műsör én magam mellé raktam a kezem és erre ő fogta és az ő kezét a sajátomra kulcsolta..mivel ment az előadás is ment nem beszéltünk meg amúgy se mertem volna..az egész ünnepség alatt fogta a kezem szótlanul. Majd amikor vége lett az előadásnak vissza mentünk a termünk és ott se szólt semmit, bár éreztem hogy figyel. És hát hazajöttünk és most két hétig nem is tudok vele élőbe beszélni..De nem értem barátnője van és a minap mondta hogy mennyire szerelmes belé, akkor miért fogta meg a kezem?
2014. okt. 22. 16:37
 1/5 anonim ***** válasza:
mert csak annyira szerelmes belé!
2014. okt. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

A fiúnak valamilyen módon (komolyan, vagy komolytalanul) tetszel.

Hány évesek vagytok? :-)

2014. okt. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
14 évesek mindketten
2014. okt. 22. 23:20
 4/5 anonim válasza:

Hát...Akkor mindkét lehetőség fenn áll.

Te, hogy érzed? Komoly a srác, vagy csak mindkettőtöket kihasznál?

2014. okt. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Komoly srác elég régóta ismerem nagyon rendes fiú:)...csak ezt a viselkedést nem értem nála:/
2014. okt. 23. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!