Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért írnak rá idegen pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írnak rá idegen pasik ismerkedési szándékkal a barátnőmre facebookon, amikor a kapcsolatban állapotban van? Titeket ez zavarna?

Figyelt kérdés
Engem ez nagyon idegesít, miért nem lehet ez tiszteletbe tartani hogy foglalt. Szerencsére megadjuk egymásnak a jelszót így semmi titok, de akkor is....
2014. szept. 14. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
zavarna ja.Tudják már merre hogy.
2014. szept. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És ezt honnan tudod ? Belenézel a profiljába ? Spec engen meg ez zavarna de nagyon ....
2014. szept. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

"Szerencsére megadjuk egymásnak a jelszót így semmi titok,"


leírta,te nem tudsz olvasni ?:D ez még zavaróbb szerintem.

2014. szept. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2-es


1. elmondja

2. belenézünk egymást profiljába, abszolút semmi titok nincs köztünk, ezt ő is tudja.

2014. szept. 14. 21:30
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Privát szféra .... Nem.ismered a szót ? Nekem eszembe se jutna belenézni ... Még akkor sem ha tudom a jelszavát ...
2014. szept. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:

Mert vannak hülye emberek,akik azt hagoztatják,hogy "Csak az a nő foglalt,akin fekszik valaki".

Igen,zavar,undorító az ilyen.

2014. szept. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

5. Ezt megbeszéltük, van olyan a kapcsolatunk hogy semmi privát szféra nincs köztünk, együtt élünk stb. A intim régió is privát szféra mégis látom nap mint nap :)

Ő is belenéz, én is belenézek, ezt ő is tudja és én is tudom :)

2014. szept. 14. 21:35
 8/10 anonim ***** válasza:

mi sosem nézünk bele egymás FB levelezésébe. Mindig elmondja ha valaki kikezd vele vagy ír neki és ha be is lép, akkor is megengedi hogy ott üljek mellette.

De sosem kérném el a jelszavát.

2014. szept. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

"De sosem kérném el a jelszavát."


Nem kértem, ő adta oda és ő engedte meg hogy belenézhetek, ha akarok, ugyanezt tettem én is

2014. szept. 14. 21:44
 10/10 anonim ***** válasza:

Ti legalább jelzitek, de vannak, akik nem is jelzik. (tudom, magánügy, de attól még infó)


Amúgy mindig vannak, akik semmire nincsenek tekintettel, vagy nem is nézik meg.

2014. szept. 14. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!