Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit szólnátok ehhez a...

Ti mit szólnátok ehhez a kezdeményezési módhoz? Nagyon beteges vagy csak furcsán kreatív?

Figyelt kérdés

Mit szólnátok hozzá, ha kapnátok az egy emailt egy ismeretlentől amiből lassan kiderülne, hogy egy egyetemi szaktársatok, akinek tetszetek és meg akar ismerni?


Egyéb infó:

- sajnos nagyon ritkán látjátok, élőben nagyon nehéz lenne elcsípni

- apró kis "rejtvényeken" keresztül tudhatnátok meg hogy pontosan kicsoda



2014. okt. 23. 00:27
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Viszont ezzel annyi a baj,hogy sok idő eltelik vele,addig meg lehet találkozik élete szerelmével,akit nem apró kis rejtvényeken keresztül ismert meg,hanem ott és akkor. :)
2014. okt. 23. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Mi?
2014. okt. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
40%

Alapvetően szeretem a fejtörőket meg a rejtvényeket, de ha valaki úgy írna email-t, ráadásul ismerkedési céllal, hogy nem árulná el, hogy ki az, akkor tőlem hiába várná, hogy próbáljam kitalálni, hogy ki az.


Ha egy férfi ismerkedni szeretne velem, akkor odajöhet hozzám személyesen, a szemembe nézhet, és beszélgethet velem.


Ha szeretné megoldani, akkor megtalálja rá a lehetőséget, akkor is, ha heti egyszer találkozunk csak. Ha meg elhelyett rejtélyes üzeneteket írogatna névtelenül, akkor azt gondolnám, hogy valami gond van az önbizalmával.

2014. okt. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
36%
Félnék attól, hogy egy 120 kilós b*zi.
2014. okt. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Ha már valahogy megtudtad az email-címét, akkor szerintem nem muszáj a történeten variálni; ha tehát van bátorságod hozzá, akkor írhatsz neki nyíltan, lényegre törően is, aztán majd meglátod, hogy mi lesz.
2014. okt. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Sok idő a rejtvényfejtés és sajnos te nem vagy edward én meg bella ♋🕒
2014. okt. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
A 13-asnak írom: ha valami gond van valakinek az önbizalmával, akkor emiatt miért kellene elutasítani? Már az is nagy dolog, hogy egy ilyen ember kezdeményez valamilyen formában, és itt ezt most általánosságban értem, mert a kérdezőt nem ismerem.
2014. okt. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, messze alulmúlom a 120kg-t, nem tudok róla hogy beteg lennék, a kérdés pusztán elméleti, és az önbizalmam sincsa béka segge alatt, csak ilyenkor félek, na jöhet a többi oltás :D
2014. okt. 23. 00:52
 19/24 anonim ***** válasza:
De a félelmem attól még jogos, nem? Hiszen amíg nem fedi fel magát, bárki lehet.
2014. okt. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Igen, de ha az illető olvas is a sorok között, az e-mail írója pedig értelmes és előrelátó, akkor segíti annyival, hogy a stílusán keresztül és egyéb kis infókkal megnyugtatja, hogy nincs mitől félnie :)
2014. okt. 23. 01:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!