Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit szólnátok ehhez a...

Ti mit szólnátok ehhez a kezdeményezési módhoz? Nagyon beteges vagy csak furcsán kreatív?

Figyelt kérdés

Mit szólnátok hozzá, ha kapnátok az egy emailt egy ismeretlentől amiből lassan kiderülne, hogy egy egyetemi szaktársatok, akinek tetszetek és meg akar ismerni?


Egyéb infó:

- sajnos nagyon ritkán látjátok, élőben nagyon nehéz lenne elcsípni

- apró kis "rejtvényeken" keresztül tudhatnátok meg hogy pontosan kicsoda



2014. okt. 23. 00:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

ha fiú írná,akkor a nők 99%a tiltaná,mert beszariságnak látják az ilyet és komoly vágykeltés nélkül nem adott az érdeklődésük sem ilyen játékhoz.

a férfi meg elolvassa,megnézi a képed,aztán az az alapján dönt,hogy játszik-e veled.

2014. okt. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
hát szerintem elég ijesztő. eleve honnan tudja az emailem egy ismeretlen? francnak sincs kedve rejtvényekhez, ha nem tudom biztosra, hogy tetszeni fog a megoldás.
2014. okt. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

# 17


"A 13-asnak írom: ha valami gond van valakinek az önbizalmával, akkor emiatt miért kellene elutasítani?"


Nem írtam azt, hogy el kéne utasítani, pusztán annyit, hogy én "azt gondolnám, hogy valami gond van az önbizalmával.


Amíg a kérdező el nem árulta a nevét - szerintem feltehetőleg a hozzászólók többségével együtt - azt feltételeztem, hogy férfi.


Én a saját fejemmel tudok gondolkozni, és tényleg furcsának érezném, ha - annak ellenére, hogy egy kifejezetten kedves, barátságos nő vagyok - egy egyetemi szaktársam, akivel minimum látásból már ismerjük egymást, nem személyesen jönne hozzám oda ismerkedési szándékkal, email-eket is névtelenül írna, és azt várná el tőlem, hogy rejtvények megoldásával jöjjek rá, hogy ki is lehet az.


Biztos egyébként, hogy van olyan is, aki ezt izgalmasnak vagy poénosnak találná. Én már csak azért sem, mert zaklatott már nagyon furcsa üzenetekkel olyan férfi, akinek lett volna lehetősége személyesen beszélgetni és ismerkedni velem, ehelyett email-ben írta le, hogy milyen vonzalmakat ébresztettem benne, és amikor nem úgy reagáltam erre, ahogy ő szerette volna - annak ellenére, hogy én igyekeztem udvariasan és tapintatosan válaszolgatni neki - átváltott sértegető, durván ellenséges hangnemre, és ezt folytatta egy teljes hónapon keresztül.


Ez nyilván egy teljesen más jellegű történet, mint ami a kérdezőé lenne vagy lesz, de nálam például már csak emiatt is rossz nyomógomb ez a fajta kezdeményezés.


De ha ő úgy érzi, hogy ez valamilyen szempontból előnyösebb, mint a négyszemközti beszélgetés, akkor lehet, hogy a konkrét személy kapcsán jól ítéli meg, és beválik ez a módszer.


Akár így, akár úgy, sok sikert neki az ismerkedéshez! :-)

2014. okt. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Megértem amit írsz, utolsó, köszi a hozzászólást! :)

2014. okt. 23. 14:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!