Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mi az oka annak,...

Szerintetek mi az oka annak, ha táncolok, meg dumálok buli közben egy lánnyal, láthatóan kedvel, még csak nem is részeg, aztán jön a barátnője, és elráncigálja?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok? Főleg lányokat kérdeznék, ők jobban belelátnak a dologba. :)

2014. okt. 23. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a barátnőjével indult bulizni, ilyenkor a férfi kb minden csak ember nem! Lehetsz 'ott egy jó pasi' lehetsz 'azzal a sráccal smárolni fogok' lehetsz 'hmm..jó az illata, alákavarok'...DE ha pl a barátnőmet el kell kisérni a WC-re már ott sem vagyok! Ez azért van, mert olyankor egyáltalán nem vagy fontos!
2014. okt. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem, nem erről van szó.

Szimplán az, hogy ha együtt jöttek és egyikük bepasizik a másik egyedül marad.

Az ilyen barátnő kicsit irigy. És a ráncigált félnek muszáj menni, különben sértődés lesz belőle. Mert egy bizonytalan pasi kevesebbet ér a barátnőnél. Akkor is, ha az ilyen nem igazi bari nő. Szolidaritás.

2014. okt. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De ha rendesen értelmezed az első hozzászólást az is ugyanezt írja le, csak durvábban! Szolidaritás..de mégis fontosabb a barátnő, a pasi nem számít! A lényege mindnek kb ugyanaz!
2014. okt. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Mikor azt írtam még nem volt egy válasz sem. Arra írtam, hogy nem látnak bele a lányok abba a dologba, hogy jó lesz-e az a pasi a barátnőnek, avagy sem.

2014. okt. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Mert ebben a helyzetben nyilván a barátnő a fontosabb. Téged most ismert meg, a barátnőjével együtt jött. Tapasztalatból mondom, bármilyen hirtelen megismert pasinál fontosabb ha a barátnőmnek szüksége van rám. (bár ehhez hozzátartozik, hogy ha többen megyünk, akkor nem rángatjuk el egymást minden pasitól mert 6 emberbők egynek pisilnie kell)
2014. okt. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az van, amit előttem írnak. Ha ketten megyek barátnőmmel bulizni, nem hagyom egyedül, ahogy ő sem engem.. Ha többen vagyunk, akkor viszont nem fog "elráncigálni" és én sem őt, csak max akkor, ha jelet küldök neki, hogy mentsen meg :D
2014. okt. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
egyetértek én is
2014. okt. 24. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!