Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nem rég lettem túl egy nagyon...

Nem rég lettem túl egy nagyon hosszú kapcsolaton szóval valaki tud mondani egy módot hogy hol vagy hogy kezdjem el újra?

Figyelt kérdés
konkrétan elég hosszú kapcsolat volt hogy 17 év alatt ez legyen az egyetlen és kicsit szégyenlem bevallani de annyira nem is nagyon beszélgettem más lányokkal és nincs túl sok ötletem hogy hol kezdjem

2014. okt. 23. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Én idősbb vagyok, de nekem i csak 1 olt annak i smostanság lett vége, de úgy érzem, nem nagyon van esély, hogy lesz még. Elégsok dolognak kellene egybevágnia, és így saját komplikáltágom miatt, szint kizártnak érzem.
2014. okt. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Most nem világos, hogy 17 éves vagy, vagy 17 éves kapcsolat után vagy éppen...

Járj el edzeni, előadásokra, szórakozóhelyre, akármire, ami érdekel, és tudsz új emberekkel ismerkedni.

2014. okt. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok
2014. okt. 24. 01:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!