Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok/nök hogy viszonyultok...

Lányok/nök hogy viszonyultok a spontán utcai ismerkedéshez?

Figyelt kérdés
Ezt ùgy értem ha esetleg volt már elötte nonverbálisan is elözmény, nem csak úgy tényleg hipsz-hopsz. :-)
2014. okt. 24. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Te mit értesz nonverbális előzmény alatt?:D
2014. okt. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nonverbális előzmény azt takarja, hogy szemeztetek, egymásra mosolyogtatok többször, és ilyesmik? Mert ha mondjuk ugyanabban a buszmegállóban várjátok a buszt, és egymásra mosolyogtok napi szinten, majd egyszer csak odamész a lányhoz és megszólítod hogy szimpatikus, akkor azzal semmi baj nincs. Legalábbis én az ilyesmit sosem hárítottam, max csak akkor, ha tolakodó volt a pasi, vagy a stílusa volt taszító...
2014. okt. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

szerintem nem gáz, sőt,ha egy érdekes emberrel futsz össze, és random beszélgetni kezdesz vele, az jól is végződhet.

de nonverbális előzmény ide vagy oda, ne nyomulj, mert akkor odavész az az "előnyöd" amit abból következik, hogy te kezdeményeztél, és volt bátorságod megszólítani valakit, és az imponál, de ha nyomulsz, mindez odavész

2014. okt. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem a "Nem ismerjük egyást?", "Nem talákoztunk már valahol?", stb jellegü, hanem normális, és nem nyomulós, akkor legalább is nem utasítanám el kapásból. Ennek ellenére lehet, hogy nem lenne tartós dolog belöle, de nem az utcai ismerkedés miatt.
2014. okt. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jöjjön. Ha jófej, akkor hajrá :)
2014. okt. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!