Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányokat zavarja, ha csak...

A lányokat zavarja, ha csak úgy spontán oda megy egy srác ismerkedni?

Figyelt kérdés
pl:iskolában,bárban stb.

2014. okt. 24. 15:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Engem ugyan nem zavar. Én olyan természet vagyok, aki bárkivel bárhol el tud beszélgetni, ha nem sietek.
2014. okt. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%
Igen zavar,ha látom hogy arra pályázik
2014. okt. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Egyszer látam ilyet örsön ,árkádnál majdnem el hánytam magam.f/27
2014. okt. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Atol hánytam el magam==> hogy egész nyálas volt hogy probálta magát rá eröltetni..

Nem itélem el.csak más ugy hogy ellőte pl szemezel vele és utána mész oda..

2014. okt. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
#4 Én a helyesírásodtól vagyok rosszul.
2014. okt. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen,az a tapasztalat.Bár nyilván a jóképű gyerekekkel amúgy is leállnának,ha sietnének valahova.De azon kívül csak a lekoptatást lehet megkapni...
2014. okt. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%

Ha nem rogton az job lr, hogy csak megd.gni vagy felszedni akar, akkor barkivel szivesen elbeszelgetek. Sot! Nagyon is szeretek ismerkedni.

De ha szamomra is vonzo ferfi, szimpatikus, akkor meg aztan foleg,hogy tetszik, ha odajon. Volt mar ilyenre pelda, csak a problema az vplt,hogy foglalt voltam.

Olyan is volt,hogy nem tetszett aki odajott, de attol meg jol elbeszelgettunk, es tudta mikor eleg, akkor elkoszontunk, enyi volt. :)

2014. okt. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

" jóképű gyerekekkel amúgy is leállnának"


Jóképű gyereknek nem kell odamenni, hozzá a csajok mennek oda maguktól.

2014. okt. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Haha, na persze,en aztan nem mennek oda hozza. Foleg ha azt latom,hogy nagykepu es tudja magarol,hogy jol nezki, ha ilyen egy pasim akkor meg ha odajonne se erdekelne. Nem szeretem az ilyet. Semmivel sem tobb egy masik embernel, sot, valoszonuleg belul sokkal kevesebb van benne, mert a felszinnel van elfoglalva.
2014. okt. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha a kigyúrt, jó kiállású, határozott szívtipró megy oda, akinek csak egy menetre kellenek, természetesen oda-vissza vannak. Ha egy átlagos, kissé önbizalomhiányos srác, aki komoly kapcsolatot keres, örülhet ha csak úgy néznek rá, mint valami betegségre...
2014. okt. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!