Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire gáz, ha lányként én...

Mennyire gáz, ha lányként én írok a pasira társkereső oldalon?

Figyelt kérdés
Ti hülyének néznétek, elutasítanátok? Konkrétan a randivonalról van szó, ott van jó pár paraméter, hogy az illető kit keres, van, ahol 100%-ig megfelelhetsz, van, ahol csak 67%, meg mit tudom én... Na és emiatt a % érték miatt van, mert ha csak 67%, akkor én mit akarjak a pasitól, főleg, ha van millió csaj, akivel dumál? :S
2014. okt. 24. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, hiszen köztudott, hogy a társkereső oldalakon minden férfi egyszerre 20 csajjal beszél...
2014. okt. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem gáz, lehet még örülne is neki :)
2014. okt. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én például örülnék neki. Szerintem semmi gáz nincs benne.
2014. okt. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem gáz, sőt. Én ráírtam egy srácra aki egy másik oldalon többször is megnézte a profilom meg kedvencnek jelölt vagy mifene, ráírtam aztán össze is jöttünk :) Aztán kiderült, hogy sok lányt kedvencnek jelölgetett mert szimpik voltak de rám pl nem mert volna rámírni mert egy véletlenül jól sikerült képet tettem fel amin csini voltam :D

Meg amúgy is azért van fönt az a szegény srác hogy találjon, ez a lényeg :)

2014. okt. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!