Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit akar ezzel elérni? Nem értem!

Mit akar ezzel elérni? Nem értem!

Figyelt kérdés
Múltkor összefutottunk, és elmondta, hogy örülne neki, ha gyakrabban ráírnék, mivel ritkán találkozunk. Mikor meg ráírok és kérdezek valamit 1 szóval válaszol, ha olyan van visszakérdez, de ő nem kérdez semmit. Ez normális? Akkor miért írjak neki egyáltalán? 18/F,

2014. okt. 25. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán nem irkálnod kéne a kislánynak, hanem elhívni egy sétával egybekötött beszélgetésre.
2014. okt. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Amikor írsz neki kérdezd meg, hogy ráér-e most egy kis dumcsira. Mert lehet hogy véletlenül pont akkor írsz rá amikor nem ér rá. Ha pedig ezek ellenére sem válaszol rendesen és nem kérdez, akkor nyugodtan kérdezd meg tőle, hogy talán nem akar veled beszélgetni azért ilyen szűkszavú?
2014. okt. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kisboltos ***** válasza:
Lehet hogy csak kedvességből gondolta azt, hogy írj rá, de nem akar úgy semmit. Csak hogy tartsátok a jó viszonyt, ha van olyan:)
2014. okt. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor kapja be a *****... :D de azért kísérjem haza.. -.- :D
2014. okt. 25. 15:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem szégyellős egy kicsit amúgy is?
2014. okt. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem szégyenlős kicsit sem. Ha meg sétálni hívom mindig van valami kifogás, hogy büntibe van vagy éppen hideg van, esik az eső stb. Akkor nem értem, minek játssza a fejét :D
2014. okt. 26. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!