Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Gáz, ha egy csaj nem akar...

Gáz, ha egy csaj nem akar lefogyni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok valami vékony, kb ilyen az alakom:

[link]

[link]


Egy darabig próbálkoztam a fogyókúrával, aztán feladtam.

Az ilyen 90 napos diétákkal (főleg hogy hetente egyszer tartsunk "víznapot", amikor nem eszel, csak iszol ), 0 szénhidrát, csak párolt zöldség ki lehet kergetni a világból.


Naponta 3szor eszek kis adagokban (ebből egyszer gyümölcs), édességet ritkán (heti 1), sült ételt ritkán (heti 1), többnyire csak zöldséges rizst, virslit barna kenyérrel, levest meg ilyeneket. Naponta 1,5l (nyáron 2l) folyadékot iszok, kizárólag szénsavmentes ásványvizet. Meg tornázok mellé.


Tudom, hogy a mai ideálnak sose fogok megfelelni, mert az kb így néz ki:

[link]


Ismerek több ilyen alkatú csajt is, ők kb annyit esznek egy alkalommal, mint én két nap alatt, mozgás meg nulla.

(Az én ismerőseimről van szó csak, nem az összes vékony lányról)


Úgyhogy feladtam a kilók elleni küzdelmet.


Mit gondolnátok egy ilyen lányról?


2014. okt. 25. 22:28
1 2
 1/15 Tibohr ***** válasza:
100%
hát nekem az első kép sokkalta jobban bejött
2014. okt. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
Nincs semmi baj az alakoddal és nem gáz a dolog, inkább jó, hogy nem vagy egy testképzavaros liba.
2014. okt. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15%
Azt gondolom, hogy rossz az étrended.
2014. okt. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Rsag ***** válasza:
76%

Bocsi ha kicsit durva leszek :D

Ne légy buta, tökéletes az alakod. Igen egy vékony lány tud vonzó lenni, és jöhetnék itt most a csak a kutya játszik csontokkal hülyeséggel, de Veled semmi baj sincs, ha tényleg olyan az alakod mint amit linkeltél. Ha akarsz is fogyni, akkor se sokat. Inkább "formázd" a tested, hogy szép idomaid legyenek (popsi, comb főleg). Ha szeretnéd privátban beszélhetünk konkrétabban is

2014. okt. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Ezzel most így konkrétan nincs gond, sőt. De ha így folytatod mi lesz 5-10 év múlva...?
2014. okt. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem!
2014. okt. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Aki tud jobb étrendet, az írja le, kérem.

Aki tud hatékony fogyási tippet, az úgyszint.


Köszönöm!

2014. okt. 25. 22:35
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha eddig zavart, hogy nem olyan az alakod amilyet akartál akkor valószínűleg később is fog, úgyhogy szerintem ne add fel az elhatározásod. Egyébként nekem is az első képes alak jön be jobban, ha olyan vagy te is nincs mitől tartanod ;)
2014. okt. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont az ilyen csajok jönnek be.
2014. okt. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

ma 22:33

Folytatom a mit, kedves válaszoló?

2014. okt. 25. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!