Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen társkeresők a jók...

Milyen társkeresők a jók mostanában?

Figyelt kérdés

Badoo jó volt egy időben, de otthagytam, mert átalakult az egész egy spamküldő központtá. (akárhova kattintasz, már küldené is a meghívót minden kontaktodnak, amihez csak hozzáfér mindenféle beugratós módszerekkel)


Tinderen sajnos jó külső nélkül nem igazán lehet labdába rúgni. És nem félek leírni az igazságot: a Tinder az elsősorban a nők javát szolgálja, mert mindig tudtok onnan rántani egy jóképű pasit, ha viszket a nuna.


Twoo túl körülményes.


Love.hu meg ócska, és telóra sincsen app.


Olyan hely kéne, amin viszonylag sokan vannak, és nem csak töltelék felhasználók és van androidra appja, vagy mobilra szabott weboldala.


Járok én amúgy az éjszakába, de hát ott ismerkedni nem igazán lehet, mert a lányok éjjel elsősorban arra tartják fenn a lehetőséget, hogy egy jól kinéző pasival összejöjjön egy kaland. Lehet ettől függetlenül ott is ismerkedni, csak épp nem arra van kitalálva a rendszer.


2014. okt. 25. 23:03
 1/5 anonim válasza:
Nagy kalap szar az összes úgy ahogy van!
2014. okt. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnálom h neked onnan nem jut pena vagy valamilyen vallasi meggyozodes miatt iteled el a tarskeresoket
2014. okt. 26. 15:03
 3/5 anonim válasza:
Ott döglött az egész amikor a kedves leányzók küldik ezerrel a mosolyokat meg h "tetszek" nekik... És mikor rájuk írok, megadom az elérhetőségeimet utána meg basznak reagálni szóval ez amit leírtam csak az én véleményem. Undorító dolog amit csinálnak! Tisztelet a kivételnek.
2014. okt. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ja és ezért előfizettem abban bízva hogy esélyes hogy visszaír az illető! Undorító hogy még ezért is fizetni kell... A nagy semmiért!
2014. okt. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

én nem nagyon fizettem ilyen oldalakon (pl badoon sosem), mégis akadt nem egy nő onnan.



amugy ha jóképü lennél, akkor sok csaj rádirna.


Én nem vagyok az, de valamennyire érdekes vagyok, ezért legalább az aljább nőknek kellek.

2014. okt. 26. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!