Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Társkereső oldalakon hogy...

Társkereső oldalakon hogy kell ismerkedni? Többi lent.

Figyelt kérdés

A fiatalabb korosztály el van szállva magátol mert 1 óra alatt kap 200 levelet így ezáltal beszélni se lehet velük, idősebb meg nem áll velem szóba mert csak 23 éves vagyok.

Pedig szerintem nem vagyok csúnya jo munkahelyem is van és megis nehéz.


2014. okt. 26. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Erre nincs tuti recept, pláne ha magadat adod képpel együtt.

Valami kimagasló kell.

Egyszer valaki írt ide ezekről az oldalról való élményeit.

Próbált ismerkedni saját képpel és szöveggel és semmi eredmény nem született. 10/0 válasz.

Gondolt egyet és regisztrált egy új profilt amihez egy jóképű pasi képeit tette fel hasonló adatokkal mint az első. 10/6 válasz.

Szóval a felszínesség tombol ezeken az oldalakon.

Ha meg csalódnak az ilyen pasikban akkor jönnek ide siránkozni.

Kényelmes dolog az internetes társkeresés, de egyben nagyon nehéz megfogni egy lányt vagy nőt onnan.

2014. okt. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a munkahelyed számít, már rég rossz :)
2014. okt. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem nem számít. Csak zavar hogy aki valamit elért az életben azt semmibe veszik. Akit meg anyuci meg apuci pénzel az érvényesül.
2014. okt. 26. 14:07
 4/4 anonim ***** válasza:

be kell állni 201. ként a sorba és imádkozni (nem fog segíteni) hogy neked válaszoljon az adott csaj.


Persze utána kreatívnak kell lenni, hogy szórakoztasd, mert ha nem, akkor gyorsan lelép.

2014. okt. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!