Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány aki nagyon...

Van egy lány aki nagyon tetszik. Sosem láttam még élőben, viszont úgy érzem szerelmes vagyok belé. Sajnos van barátja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Középiskolában volt egy tanárnőm, aki tetszett nekem, nagyon kedveltem, neki a lányáról van szó. Facebookon találtam rá, azonnal megtetszett! Bejelöltem és ráírtam, de kiderült hogy barátja van. Próbáltam beszélgetni vele, de most már vissza se ír. Mit tegyek? Próbáljam meg elfelejteni? Soha nem láttam még élőben, de sok képet találtam róla és nagyon tetszik.


Nos a dolog ennél kicsit összetettebb, mivel az anyja most Németországban dolgozik és most úgy néz ki mi is megyünk ki haverral ugyanabba a városba dolgozni januárban. Kezdek rájönni, hogy a lánnyal már valószínűleg nem lehet semmi, de azon gondolkozok, hogy az anyjával talán még lehet valami. 40 körüli elvált milf, nekem nagyon bejön, de belé nem vagyok szerelmes, viszont a lányába igen. Az anyja nagyon közvetlen, azt gondoltam hogy a lánya is ilyen lesz, de ő más. Mit tegyek? Bepróbálkozzak az anyjánál vagy esetleg az anyján keresztül próbáljak a lánnyal összejönni vagy inkább próbáljam meg elfelejteni mind a kettőt? Tudom, hogy furcsa helyzet, talán beteges is, nem tudom mennyire érthető ahogy leírtam, de remélem azért tudtok segíteni. Köszi!



2014. okt. 26. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha az anyjával jössz össze, a lány biztos hülyének fog tartani.
2014. okt. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1: Akkor már nem nagyon érdekelne mit gondol, viszont abban reménykedem hogy rólam nem fognak beszélni. Az kínos lenne kicsit.
2014. okt. 26. 11:29
 3/11 anonim ***** válasza:
Kornélia tanárnő mérges lesz ha ezt meglátja, hogy a iskorú lányára hajtasz.
2014. okt. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Felejsd el és kész,nem is láttad és barátjai is van.Jesszud.
2014. okt. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Quixote: Nem Kornélia a tanárnő neve, illetve a lánya 18 éves, szóval valószínűleg félreértés lesz :)
2014. okt. 26. 11:50
 6/11 A kérdező kommentje:
4: Örülnék én, ha olyan könnyű lenne elfelejteni, próbáltam, de 1 hónapja szinte csak rá gondolok. Eddig semmi problémám nem volt, de most eléggé magam alatt vagyok.
2014. okt. 26. 11:52
 7/11 anonim ***** válasza:
Ásd el magad
2014. okt. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Istenem,a válaszolók milyen gonoszok!

Figyelj,szerintem a válasz egyszerű..Én szerintem várj,amíg szakítanak,ha szeretnél a lánnyal,lenni,de nem vagy belé szerelmes.Ezt tudod honnan tudom?Mert összejönnél az anyjával is.Szóval,mivel összejönnél mással,ezért nem vagy szerelmes.De ez bizarr.Miért pont az anyja?Szerintem várd meg,amíg szakít a barátjával,addig valahogy próbáld meg megismerni,ennyi.

Remélem segíthettem.:)

2014. dec. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, segítettél! Most már nem érdekel az anyja, csak ő érdekel, de még mindig barátja van. Nem hinném, hogy szakítanak a közeljövőben, hiszen nem rég költöztek össze. Elhívom találkozni és akkor jobban megismerjük egymást.
2014. dec. 14. 10:51
 10/11 Balogh Eszterrr válasza:
update?
2021. aug. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!