Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A helyes, jól öltözött, ápolt...

A helyes, jól öltözött, ápolt és igényes fiúkat hol lehet megismerni?

Figyelt kérdés

Annyi szaladgál Pesten, de egyetemen meg nem látok hasonló fiúkat. Hova járnak, hol lehet őket megtalálni? :D Milyen szakokra jellemző, hogy helyes fiúk járnak oda?


UI.: Nem, nem ez alapján döntök, már egyetemista vagyok.



2014. okt. 27. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lessz itt jelentkező hidd el ;)
2014. okt. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
0%
Öltönyös gazdag BWW-s?Ilyenre gondoltál?Szopni vagy kefélni akarsz?
2014. okt. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
BMW-s
2014. okt. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
OE-NIK :)
2014. okt. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az, hogy valaki ad a külsejére, még nem jelenti azt, hogy kőgazdag, te idióta.
2014. okt. 27. 16:44
 6/11 anonim ***** válasza:

bme-gtk-n akadnak, meg corvinuson is. (bocs akit kihagytam, ezeken a helyeken fordultam meg) bár van aki már olyan metroszexuell szintű, az átlag meg mégiscsak úgy néz ki, mint az átlag. mindenesetre kevesebb a mackónacis gyerek mint más karokon (most nem mondom h hol mer túl sztereotíp lennék :D)

ez mondjuk a csajokra is igaz, hogy ezeken a karokon tudnak leginkább normálisan felöltözni.

én speciel odafigyelek az öltözködésemre viszont a divatra nem. az ápoltság és igényesség meg alap... nem is értem soha, hogy ha vki egyetemre jár, az már azt jelenti hogy intelligens, akkor hogy lehet ápolatlan... pedig vannak.

a kérdés inkább az, hogy neked, Kérdező, mi számít jól öltözött, ápolt és igényesnek?

2014. okt. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igen, én is a gazdálkodástudományi karokon látom, hogy adnak magukra. Bár gondolom jog, bölcsész szakokon szintén. Nekem az számít igényesnek, ha figyel arra, mit mivel vesz fel, nem pattanásos, nem büdös, és azért valamilyen szinten érdekli a divat. Nem kell metroszexuális irányba eltolódni azért. :D De egy szép fekete szövetkabát egy elegánsabb cipővel MINDEN fiút feldobna.
2014. okt. 27. 16:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Én infósként is adok magamra... Szerintem minden karon megvan az igénytelen és az igényes is, csak minden szakon más-más arányban.
2014. okt. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nem vagyok helyes, és soha nem érdekeltek a ruhák, így valószínűleg nem vagyok jól öltözött. De BMW-m van. :D
2014. okt. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
apolt bakker...mi az hogy apolt? elmondanam hogy ezt a szot nem normal tarskeresesnel szoktak hasznalni, hanem kulonfele "szolgaltatasok" igenybevetelenel :DDD
2015. febr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!