Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan flörtöljek egy olyan...

Hogyan flörtöljek egy olyan lánnyal, akiről csak sejtem, hogy a lányokhoz is húz a szíve?

Figyelt kérdés
Köszi a választ! :)

2014. okt. 27. 18:37
 1/6 A kérdező kommentje:
*lemaradt, hogy lány vagyok.
2014. okt. 27. 18:38
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy milyen a lány viselkedése
2014. okt. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg először. :D Vagy kérd meg egy ismerősödet, akiről a barátnőd nem tud, hogy kérdezze meg. Vagy nézz utána. Én például eléggé olyan dolgokat adok ki a fiókjaimnál (ask, facebook), hogy rá lehet jönni. Aki meg nem akarja tudni, az meg bemesél magának valamit, hogy biztos azért raktam ki, mert xy. És szerintem akkor kezdj neki, ha tuti biztos.

De: Beszélgess vele sokat, mosolyogj ám dögivel (ne vigyorogj!)

De sokat segítene, ha megmondanád milyen környezetből ismered. barát, iskola, utcán szoktad látni, stb.

2014. okt. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Osztálytárs. :) mosolygok, sokat, ő is ezt teszi, sokat, meg szemez, én is. De nem tudom, hogy komolyan gondolja, vagy csak viccesnek találja ezt.
2014. okt. 27. 19:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Amondó vagyok, hogy ülj mellé, beszélgess vele mindenféléről. Egyszer csak le fog esni, mi van a szavai mögött. :D Szerintem felismerhető a dolog. Bár van pár leszbikus barátnőm, akik azt gondolják magukról, hogy nagyon jó a gayradaruk, de egyszerűen felettem van egy Bermuda háromszög és rólam nem tudnák, hogy biszex vagyok, hacsak nem mondtam volna el nekik. Szóval ilyen is van.

De azért óvatosan, mert a végén még könnyen lehet, hogy te leszel hülyének nézve. Ne félj, sok időd van még. Sajnos elővigyázatosnak kell lennünk. :/

2014. okt. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, ezért kérdeztem hogyan csináljam. Nyílván nem akarok magamból hülyét csinálni. Lassan de biztosan, csak lesz valami majd :)
2014. okt. 27. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!