Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A fiúk hogy viszonyulnak az...

A fiúk hogy viszonyulnak az olyan lányokhoz akinek kicsit több pattanása van az arcán? Attól függetlenül, még tetszhet neki a lány vagy inkább visszataszítónak találja? Vagy az olyanhoz, aki nem csontváz, de nem is kövér csak van rajta fogni való?

Figyelt kérdés
Ha ez a lány érdeklődést mutat iránta és igazából nem is olyan csúnya csak pattanásos, akkor a fiú inkább lelép vagy elkezd vele beszélgetni? Mennyire van szerepe a pattanásnak a fiú érdeklődésében?

2014. szept. 7. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nehéz eldönteni, küldj képet!
2014. szept. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha nagyon pattanásos az nem túl jó, de azért ha van pár az nem számít.
2014. szept. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Majd jönni fog egy srác, akinek a pattanásaid miatt fogsz tetszeni, de ő meg neked nem fog kelleni, mert egy beteg, perverz állatnak fogod tartani a fétise miatt.
2014. szept. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
Engem nem zavar.. Ez csak időleges :) 16/F
2014. szept. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Biztos lesz valaki, akinek nem okoz problémát.

Mindenesetre az ilyen problémák megoldásához számos kozmetikai eszközt kitaláltak már :)

2014. szept. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Evergrey ***** válasza:
Általában legfeljebb időszakos probléma ez. Ha valakinek tetszik a személyisége, és vonz mint nő, nem érdekel, ha vannak pattanásai, vannak ennél sokkal fontosabb dolgok. De ha téged zavarnak a pattanásaid, akkor derítsd ki, mi okozza őket, és szüntesd meg az okot, vagy kezeld, és eltűnnek idővel.
2014. szept. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mivel nekem is tiszta kiütéses az arcom, ez egyáltalán nem zavarna. De szerintem akkor se, ha nem lennék az. Nekem amúgy jobban is tetszenek a lányok smink, és alapozó nélkül.
2014. szept. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

És a második részről mit gondoltok, fiúk? Mármint: "Vagy az olyanhoz, aki nem csontváz, de nem is kövér csak van rajta fogni való?"


17/N

2014. szept. 8. 22:03
 9/13 anonim ***** válasza:
Az a normális, ha úgy nézel ki.
2014. szept. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Figyu,a pattanás általában nem az emberek hibája,én is az vagyok. (mellesleg van egy pattanásszesz-krém kombó ami egy hét alatt letisztítja a bőrt,csak azután is használni kell) és a másik:csak a kutya játszik csonttal.
2014. szept. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!