Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy csak...

Miért van az, hogy csak számomra nem vonzó lányok hajtanak rám és az még hagyján, hogy külsőre se vonzanak, de valahogy a személyiségre megfelelő lányt sem találok? Normális, ha inkább csak alkalmi szexre vágyom inkább most?

Figyelt kérdés
Pont egy hónapja szakítottunk az exemmel. Vele is az volt a baj, hogy nem passoltunk jellemre. Talán csak kényszerből jártunk, bár már bánom is. Inkább csak szexelnék valami jó barát csajjal, de ilyet se könnyű találni. Valahogy mindig az van, hogy a lányok is csak a külsőt nézik és rögtön lemorzsolódom emiatt náluk, mivel ronda srácnak szemáítok, kivéve annak a kevésnek, aki szerint helyes vagyok, de ők meg általában nekem nem jönnek be, vagy, ha igen messze élnek tőlem vagy csak nem akarnak semmit csak barátkozni épp. Én se akarok sok csajtól igazából már semmit sem, pedig szexmániás vagyok, de valahogy mégsem tudnék akárkivel dugni már, meg kedvem sincs így hozzá, ha rühellem a csajt.
2014. okt. 27. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Magasak az igényeid.
2014. okt. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
maradnak a fiúk..
2014. okt. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
try gay ;)
2014. okt. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy akár az öltözködési stílusodból, akár más okokból kifolyólag (viselkedés, stb) olyannak könyvelnek el, mint amilyenek ezek a lányok (személyiségileg).


Általában ilyen probléma azoknál sozkott előfordulni, akik túlzottan követik a divatot, hogy megfeleljenek az elvárásoknak, miközben nem tudják, hogy akik ugyanezt teszik, azok vagy ilyen unszimpatikus személyiségű beképzelt majmok. És ez miatt őket is ilyennek nézik.


A lényeg, hogy ha véletlen úgy adódik, hogy egy lány közelében vagy, aki neked szimpatikus add teljesen önmagad, mert lehet, hogy már lenne barátnőd, csak "félreismert". Mivel unszimpatikus emberekkel senki se beszélget (sok kedvvel).


Szóval a lényeg a lényeg, ha egy olyan lány lát/hall aki neked tetszik, add önmagad, felesleges megjátszani dolgokat, mert lehet hogy épp azok fogják eltaszítani.


(Bocs kicsit hosszu lett..)

2014. okt. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!