Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pillanat heve, vagy a hosszabb...

Pillanat heve, vagy a hosszabb puhítás nyerőbb?

Figyelt kérdés

Szombaton találkoztam egy lánnyal és nagyon jól elbeszélgettünk, meg elég feltűnően flörtölt, kicsit én is visszaflörtöltem, de mivel elég ittas és sebezhető(sírva találtunk rá az utcán) volt abban a pillanatban, ezért nem éreztem volna fair dolognak rámozdulni.


De bejelöltem facebookon és beszélgettünk azóta egy keveset.


Szerintetek erről a dologról így lekéstem, vagy az jobb, ha beszélek vele rendszeresen és utána próbálok majd lépni?


(Nem vagyok abban a lelki állapotban most, hogy egy csalódást most kibírjak épp hogy ez a kis flörtölős élmény jobb kedvre tudott deríteni, szóval ígymár van kockázata sajnos.)


20/f


2014. okt. 27. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Addig üsd a vasat mig meleg. Most lépj, később késő lesz..
2014. okt. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jól tetted, hogy nem támadtad le. Szerintem beszélgess vele, barátok mindig jöhetnek :)

A többit úgy is meglátod, hogy lenne-e esélyed nála.

L

2014. okt. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az, hogy minden nap levegőt veszel is van kockázata
2014. okt. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kockázatot úgy értettem, hogy így szakítás után vagyok, nagyon megviselt, egyedül attól tartok, hogy akkor utána nem rá gondolnék vonzalommal, hanem az exemre és azt nem akarom.
2014. okt. 27. 22:20
 5/9 anonim válasza:

Szerintem azzal, hogy beszelgetsz vele, megismerkedtek , nem kell meg belezugni vagy csalodni barkiben is.

Szimplan ismerkedni oke. Ha nem vagy abban a lelkiallapotban, hogy erosnek tudd mondani magad, akkor ne gondolkozz kapcsolatba, most.

Epitsd fel magad, es probald meg a sajat kis soraidat rendezni. Ha barkinek eros erzelme lesz irantad, ezt meg fogja erteni es tamogat ( akar csak barat).

Ne rohanj bele semmibe se igy. Idod mint a tenger, csak 20 vagy :)

2014. okt. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

van egy közhely : hallgass a szívedre és az első megérzésedre


sok sok dolgot tapasztaltam, de ez az egyik leg igazabb közhely!!!

2014. okt. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Még annyi adalékot hozzátennék, hogy ő lehet azt gondolja, mivel nem támadtam le, hogy nem akartam tőle semmit.

Így viszont lehet átváltott az agya más módba :D


2 hónap alatt elég sok lány barátot szereztem már, igazából lehet ő iránta csak azért érzek ilyen erős szimpátiát, mert hasonló módon kihasználták, mint engem, de igazatok van,

megpróbálok másra koncentrálni, most úgyis húzós időszak van az egyetemen :)

2014. okt. 27. 22:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagyok egy srácba, aki a napokban jött össze egy másik lánnyal. Van egy másik srác, aki nagyon szimpatikus, és eléggé úgy tűnik, hogy egy hullámhosszon vagyunk, és én sem vagyok neki közömbös, de egyelőre szerintem pihentetem a dolgot, amennyire lehet, mert nem akarom megbántani vagy hamis illúziókba ringatni. Neked is azt javaslom, hogy a társaságát keresd nyugodtan, de ha lehetséges, ne keveredjetek hosszas csókcsatákba :)
2014. okt. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor esetleg megpróbálom elhívni valahova a barátnőivel együtt, de így kettesben még nem.
2014. okt. 27. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!