Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy azt egy...

Miért van az, hogy azt egy pillanat elhiszem még, ha fáj is, hogy ronda vagyok, de azt már trükközésnek vagy valami fura lehetetlen dolognak tartom, ha egy lány helyesnek tart?

Figyelt kérdés
Állítólag több lánynak is bejöttem már, meg most is bejövök, de ha eszembe jut, hogy hány lány bántott már, mert szerintük én nagyon ronda vagyok, akkor valahogy nem vagyok boldog, úgy érzem, hogy azok a lányok csak ki akarnak haszánlni, akik helyesnek tartanak vagy valami csapdát sejtek mögötte és nem tudok egy lányban sem megbízni már. Pedig csak az igaz, őszinte szerelmet keresem, amióta csak vonzódom a lányokhoz, de akárhány lányba is voltam eddig szerelmes, ők valamiért sosem viszonozták, akikbe mmeg nem tudok beleszeretni vagy csak a testük vonz, esetleg még az sem, azok meg tapadnak rám meg akarnak engem valamiért. Észrevettem, hogy buszon is úgy nézett rám egy lány, mintha képzeletben már velem smárolt meg szexelt volna, de ő szép volt én meg ronda és az zavar a legjobban, hogy sok szép lány is nevezett már rondának, persze nem vonzó lányok is rondáztak már le, de az mintha kevésbé fájna. Na, de mindegy is, valamiért
2014. ápr. 2. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát......... relatív a rondaság ha lelki bajokat helyre rakod kívülről is megszépülsz.
2014. ápr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Lerombolni valamit mindig sokkal könnyebb, mint felépíteni. Nincs ez másképp az önbizalommal sem.
2014. ápr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy sok hülye kis pi.csa már akkor is lerondáz ha egyszerűen nem jössz be neki, pedig nagyon nem ugyanaz a két dolog. Az ilyenekkel nem kell foglalkozni. Én sem vagyok egy bredpitt de tartott már helyesnek olyan gyönyörű lány is, hogy a nők 99%-a elbújhatna mellette.
2014. ápr. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. Aki lepontozott, leírná, hogy mégis miért?
2014. ápr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg nem foglalkozni másokkal (tudom, nem könnyű)... mindenkinek másmilyen az ízlése és ez így van jól. Engem pl taszít barátnőm pasija, de szerinte Ő egy félisten. Ízlések és pofonok. A sokak szerint szépnek tartott nők sem tetszenek mindenkinek. Bár nem értem mi jogon rondázzák le az emberek a másikat...

N

2014. ápr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!