Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Külsőre tetszik, de sok...

Külsőre tetszik, de sok dologban különbözünk, van így értelme?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nagyon tetszik, de ő komolyabb, mint én. Nem jár bulizni, a kikapcsolódás neki az, ha könyvet olvas, vagy elmegy színházba. Nem tudom, hogy így lenne-e értelme kapcsolatba bonyolódni, mert az egészen biztos, hogy ahova és akikkel én járok szórakozni, oda őt nem tudnám magammal vinni, mert nem érezné jól magát.

Szerintetek ettől függetlenül működhetne a dolog, vagy bele se kezdjünk?


2014. okt. 30. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Kezdj bele

egyáltalán tetszel neki, vagy csak neked tetszik?

2014. okt. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nem működne, add meg nekem az elérhetőségét. Komolyan, kimondottan ilyen lányt keresek.
2014. okt. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem működne. előbb-utóbb konfliktus lenne belőle. vagy kompromisszumot köttök. elmész vele színházba, ő meg el megy veled bulizni. pár alkalmat ki lehet bírni.
2014. okt. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 JulyAugust válasza:
3-as: már miért kéne olyan helyre járni, ahol nem érezzük jól magunkat? Egy párkapcsolat nem arról szól, hogy állandóan a másik nyakán kell lógni. Simán lehet külön is szervezni programokat, így nem igazán értem, hogy miért jelent problémát a különböző érdeklődési kör. Amíg te bulizol a haverjaiddal, addig ő tud színházba menni azzal, akivel eddig is járt. Szerintem még jó is, ha nem mindig mindent együtt csinálnak a párok, hanem van külön életük is.
2014. okt. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
itt nem arról van szó, hogy egymás nyakán lógnak és mindenhova együtt mennek, hanem ellenkezőleg. teljesen más az érdeklődési körük. ezt vagy elfogadják és kompromisszumot kötnek, vagy bele se kezdenek.
2014. okt. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hová jársz szórakozni, de attól, hogy egy lány komolyabb, még nem jelenti azt, hogy sótlan.


Egyébként is a lányok hamarabb érnek, mint a fiúk.

Mi lenne, ha megkérdeznéd, hogy eljönnél -e velem "ereszd el a hajam" buliba vagy borvacsorára vagy pálinkafesztiválra? Lehet, hogy még a végén igent mondana?


Attól ,hogy valaki könyvmoly, még ugyanúgy szeret lazítani, mint mások.


A Könyvmolyszövetség Titkára :)

2014. okt. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja és egyébként osztom #4-es véleményét. Mert nem kell mindig egymás nyakán lógni.


Viszont a különböző érdeklődési kör nem azt jelenti, hogy néha-néha, ha a másik szeretné, nem lehet "áldozatot hozni" a másikért. Tegyük fel, hogy a párom kedvenc étele a bableves. Attól, hogy én nem szeretem a bablevest, még megfőzném neki.


#6-os voltam.

2014. okt. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!