Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bele szerettem egy lányba de...

Bele szerettem egy lányba de az ismerkedés alatt jópárszor úgy éreztem, hogy le akar koptatni, jól döntöttem, hogy megszakítottam vele minden kapcsolatomat?

Figyelt kérdés
én azt hittem, hogy volt pár tök klassz beszélgetésünk, de csak azért éreztem így mert nagyon beleéltem magam... valójában soha nem tudtam vele felszabadultan beszélgetni :S
2014. okt. 31. 06:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól tetted.
2014. okt. 31. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A leheto legjobb dontes volt. Inkabb mint hogy egy even keresztul beszelgessetek napi szinten, ugy beleszeretsz hogy folyton megalazod magad miatta, mikozben o a kisujjat se mozditja erted. Jo hogy ennek nem tetted ki magad. Ha valakit erdekelsz hidd el, azt le se tudod vakarni. :-)
2014. okt. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert több mint valószínű, hogy a kissebbségi érzésed miatt dobtad el azt az embert aki valóban érdeklődőtt felőled és akitől sosem kérdezted meg egyenesen, hogy mit gondol rólad.


Sosem szabad engedni ezeknek az érzéseknek, érzeteknek. Ha bármilyen kérdésed merül fel egy emberrel kapcsolatban, inkább kérdezd meg egyenesen, mint hibás teóriák gyártásával feleslegesen töltöd az időd.

2014. okt. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!